ملت ایران: حماسه‌ساز ملبورن دست از کی‌روش برنمی‌دارد و خیلی رک حرف‌هایش را می‌زند. خداداد عزیزی که حالا مدیرفنی ابومسلم است و گزینه جدی یکی، دو تیم لیگ برتری هم هست پس از صحبت‌های کی‌روش در این چند روز و صحبت‌های هادی عقیلی حرف‌های جالبی دارد.

خداداد عزیزی در مورد صحبت‌های کی‌روش گفت: «این آقا دیگر شورش را درآورده است به کی‌روش چه ربطی دارد که چرا هادی عقیلی در لیگ ایران بازی می‌کند و چقدر پول گرفته است؟ به کی‌روش اصلا ربطی ندارد که بازی‌های لیگ عقب بیفتد یا نیفتد و جام حذفی برگزار شود یا برگزار نشود. من تاکید می‌کنیم همه چیز فوتبال را دست این آقا بدهیم. او که کی‌روش هست حتی اگر مورینیو و فرگوسن هم به ایران بیایند نباید همه اختیارات را در دست آنها بگذاریم. محدود کی‌روش زمین چمن است. او می‌خواهد در مورد همه مسائل دخالت کند مگر در قرارداد او آمده که اردو برویم یا نرویم؟ یا به کجا برویم. ما با بهترین اردوها و بدترین اردوها نمی‌توانیم شق‌القمر کنیم و نمی‌توانیم به مرحله دوم صعود کنیم.»

خداداد درباره رفتن تیم ملی به جام جهانی و اینکه مربیان ایرانی هم اگر شانس می‌آوردند می‌توانستند تیم را به جام جهانی ببرند افزود: «‌بعضی‌ها می‌گویند کی‌روش تیم را به جام جهانی برده من می‌خواهم با صدای بلند بگویم مگر کی‌روش قرار بود تیم را به جام جهانی نبرد. حدود ۲۰ میلیارد پول گرفته می‌خواسته نبرد؟ سنگین‌ترین قرارداد فوتبال تاریخ را با او بسته‌ایم اگر تیم را به جام جهانی نمی‌برد باید تعجب می‌کردیم. رفتن ما به جام جهانی با آن همه هزینه و ادعای این آقا که قول داده بود تیم را به جام جهانی ببرد کار شاقی نیست آن هم در یک گروه ضعیف وگرنه تیم را به من یا به خیلی از مربی‌های دیگر می‌دادند که شاید شانسی صعود می‌کردیم»

عزیزی کارآیی مربی تیم ملی و همچنین نگاه‌ دوربین‌ها بر روی را زیر سوال برد و بیان می‌کند: «کی‌روش باید تمرکزش را روی کار فنی تیم بگذارد و باید برای این فوتبال کاری بکنند وگرنه بردن ایران به جام جهانی به خدا یک چیز عادی بود. آیا ما فوتبال زیبایی ارائه دادیم؟ آیا فوتبال با آمدن کی‌روش تغییری کرد؟ کی‌روش که در اروپا مربیگری کرده و ایرانی‌ها را آماتور و خودش را حرفه‌ای می‌داند باید بداند اول از همه باید شب‌ها زود بخوابد که وقتی تمام دوربین‌ها رویش هست چرت نزند، باید حرفه‌ای رفتار کند و دنبال نتیجه گرفتن و پیشرفت باشد. وقتی همه با او صادقانه کار می‌کنند این رفتارها حرفه‌ای نیست.»

خداداد در پایان گفت: «من نمی‌دانم این آقا به هادی عقیلی چکار دارد، مربی می‌تواند بازیکن تیمش را جریمه انضباطی کند و محروم کند اما نمی‌تواند یک تیم را جریمه کند و با لج و لجبازی تیم را از داشتن یک بازیکن کارآمد محروم کند. در مورد عقیلی به اندازه کافی بحثشد، محروم شد و نهایت هم کمیته انضباطی او را بخشید که کار خوبی هم انجام داد، چرا که هادی و امثال هادی یا مهدی رحمتی برای تیم ملی خیلی زحمت کشیده‌اند و نباید آنها را تخریب کنیم. ما نباید یادمان برود که همین‌ها هستند که برای فوتبال ایران می‌مانند، امثال کی‌روش و این اجنبی‌ها می‌آیند و می‌روند و به دنبال گرفتن پول هستند. من انتظار دارم مردم چشم‌هایشان را باز کنند و واقعیت‌ها را ببینند نتایج تیم ملی را به یاد بیاورید و بازی‌هایی که انجام دادیم که هیچ بار فنی‌ای نداشت. ما باید همگی برای نام ایران تلاش کنیم نه برای نام ایشان.»