ملت ایران: مدافع ملی‌پوش استقلال که بعد از دربی به خاطر بعضی از تکل‌های خشن‌اش از سوی پیام صادقیان لقب جکی جان را هم گرفت حالا در آستانه بازی با ذوب آهن و بوریرام تایلند پای صحبت‌های ما می‌نشیند.

از بازی کسل‌کننده دربی بگذریم چون اصلا بار فنی نداشت می‌خواهم درباره ضربه‌ای که پیام صادقیان زدی صحبت کنی؟

البته بازی شرایط خاص خودش را داشت و قبول دارم خیلی جذاب نبود ولی این بازی هم به اندازه خودش بار تاکتیکی داشت که متاسفانه باز هم یک صفر –صفر دیگر رقم خورد. در مورد برخورد با پیام صادقیان هم باید بگویم که ضربه‌ای که پیام خورد یک ضربه فوتبالی بود، از قصد هم نبود یک بازی است و در بازی این چیزها پیش می‌آید. پیام باید بپذیرید که فوتبال یک ورزش خشن است و این نوع اتفاقات در آن عادی است.

پیام صادقیان ضربه‌های تو را جکی جان مقایسه کرده بود؟

(باخنده) جکی جان در جوانی‌اش هم نمی‌توانست از این ضربه‌ها بزند چه برسد به الان.

در بازی با سیدصالحی هم خیلی کلکل داشتی؟

این کلکل سر دراز دارد. از زمانی که من در امیدهای شاهین بودم و سید در راه آهن بود ما در بازی امیدهای تهران هم این کلکل را داشتیم و همین کلکل‌هاست که بازی را جذاب می‌کند.

اوضاع استقلال چطور است؟

ما می‌گوییم خوب است شما هم بگویید خوب است به امید خدا پول هم می رسد بالاخره اما خب به این تیم بی توجهی می شود. در بحثفنی هم ما دو هفته ناکام داشتیم و نتوانستیم نتیجه بگیریم و الان یک بازی سخت با ذوب آهن داریم و بعد از آن هم یک بازی سخت‌تر در تایلند داریم که در هوای شرجی آنجا باید از جان مایه بگذاریم تا بتوانیم دست پر برگردیم که اگر پیروز شویم و نتیجه بگیریم به ا مید خدا از همانجا باید به عربستان یا کره برویم چرا که ۶ روز بعد با یکی از آن دو تیم بازی داریم و باید به یکی از آن دو کشور برویم.

به عنوان یک بازیکن ملی‌پوش در مورد اوضاع تیم ملی و کی‌روش نظری نداری؟

قبل از اینکه تیم به جام جهانی برود همه می‌گفتند کمک کنید، بشتابید و تیم ملی را یاری کنید. حالا که تیم ملی به جام جهانی رفته همه چیز تمام شده و این درست نیست و کاملا غیرحرفه‌ای است و همان‌هایی که می‌خواستند تیم ملی به جام جهانی برود الان به خواسته‌های جناب کی‌روش توجهی نمی‌کنند. امیدوارم اختلاف نظرها کنار گذاشته شود و این مشکلات حل شود تا بتوانیم در جام جهانی به موفقیت خوب و قابل قبولی برسیم.