ملت ایران: پیام صادقیان که این بار با سایت رسمی باشگاهش مصاحبه کرده درباره حضورش در دربی گفت: «همانطور که قبل از بازی گفته بودم، هیچ مشکلی برای حضور در چنین دیداری نداشتم و توانستم خودم را خیلی زود با شرایط وفق بدهم.»

وی ادامه داد: «وقتی دیدم که از یک راه خاص نتوانستم به هدف خودم برسم، به سرعت شیوه‌ام را عوض کردم و توانستم از دفاع استقلال بگذرم. دلیل خطاهایی که روی من انجام شد نیز همین بود اما حالا همه چیز تمام شده است.»

فنی‌ترین بازیکن دربی ۷۷ درباره چند خطای سنگین روی خود گفت: «قاعده فوتبال همین است. دربی هم که حساسیت‌های خاص خودش را دارد. مسائل داوری را به کارشناسان واگذار می‌کنم و با هیچیک از بچه‌ها هم مشکل ندارم. منتظر دربی برگشت هستم و ان‌شاء‌ا… آن بازی را می‌بریم، فعلا باید روی رسیدن به صدر جدول کار کنیم.»

صادقیان در پایان درباره حساسیتی که بر سر خطای او روی جواد نکونام پیش آمد گفت: «گفتم که فوتبال همین است. جواد نکونام هم کاپیتان تیم ملی است و خیلی بهتر از سایرین شرایط را درک می‌کند. اتفاقا بعد از آن صحنه در جریان بازی با هم صحبت داشتیم و اصلا مشکلی نبود که بخواهد روی آن حساسیت باشد.»