ملت ایران: روز گذشته در خبرگزاری ها خبری مبنی بر ناراحتی مادر یکی از بازیکنان تیم ب پرسپولیس در محل تمرین سرخپوشان و اتفاقاتی که در این خصوص افتاده بود منتشر شد. در این خبر آمده بود مادر شهریار فخیمی به خاطر انحلال تیم ب و تصمیمات شخصی اسماعیل حلالی مبنی بر کنار گذاشتن این بازیکن صحبت هایی علیه حلالی مطرح کرده است.

حلالی که امسال هدایت مس سونگون ورزقان را بر عهده دارد در این خصوص می گوید: «همین چند دقیقه پیش مادر فخیمی تماس گرفته بود و در این باره با من صحبت می کرد. ایشان گریه می کرد و می گفت اصلا این حرف ها را نزده و اسمی از من نیاورده. من همین الان می توانم شماره ایشان را به شما بدهم تا تماس بگیرید و بپرسید. مادر فخیمی به جان پسرش قسم می خورد و می گفت هیچ حرفی علیه من نزده و همیشه و در همه جا با احترام از بنده یاد کرده است چون من فقط به پسرش کمک کردم.»

وی در خصوص فخیمی می گوید: «وقتی بازیکن مصدوم می شود و چهار بار جراحی می کند من باید چه کار کنم؟ مچ پا و آشیل پای ایشان شکسته و به شدت آسیب دیده بود. جراحی هایی که این بازیکن انجام داد از جراحی های میلاد میداودی سنگین تر بود. این بازیکن زیر نظر دکتر کیهانی جراحی شد. اتفاقا پول عمل را خود من دادم و بعد از یازده ماه دوندگی از طریق باشگاه به پولم رسیدم.»

حلالی درباره حرف های مادر فخیمی در مورد انحلال تیم ب پرسپولیس هم می گوید: «این تصمیمی بود که باشگاه گرفت و نخواستند تیم داری کنند و به من مربوط نمی شود.»

وی همچنین در خصوص رای مربوط به موضوع تبانی مس سونگون و استیل آذین که منجر به افتادن این تیم به دسته دوم شد می گوید: «بعد از صدور این رای که برای ما و اهالی فوتبال عجیب بود ما اعتراض کردیم و قرار بود یکشنبه رای نهایی را بدهند اما هنوز این اتفاق نیفتاده و ما همچنان منتظریم.»

ظاهرا همین معطلی کار بازیکنان و کادر فنی مس سونگون را سخت کرده چرا که امروز مهلت نقل و انتقالات لیگ یک و ثبت قراردادها به پایان می رسد: «بله این نگرانی وجود داشت اما به ما گفتند در صورت صدور رای به نفع ما یک هفته مهلت داریم تا قراردادهایمان را ثبت کنیم چون سه ماه است درگیر این مساله هستیم.»

وی در خصوص تیمش هم می گوید: «تیم ما به معنای واقعی کلمه یک تیم است و حتی برای صعود به لیگ برتر بسته شده. ما تمرینات مان را با قدرت در تهران و تبریز پیگیری کرده ایم. روز جمعه هم پدیبده شاندیز را با سه گل در تهران شکست دادیم و چند گل هم نزدیم. من به این تیم امیدوارم و تنها منتظر صدور رای کمیته استیناف هستیم.»