ملت ایران:امیر قلعه‌نوئی سرمربی استقلال تهران که روز گذشته به بهانه‌ی حضور در وزارت ورزش و جوانان به همراه هیئت مدیره‌ی باشگاه استقلال برای دیدار با سرپرست این وزات‌خانه، تمرین آبی‌پوشان را از دست داد پس از پایان این جلسه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به مشکلات مالی استقلال که تنها با کمک وزارت ورزش و جوانان حل خواهد شد، گفت:

اولویت سازمان‌دهی به مباحثفرهنگی و اخلاقی؛ نظر شما در مورد این اولویت‌بندی صالح‌امیری چیست؟

در ورزش صحبت از اخلاق زیاد می‌شود اما کمتر کسی است که به دنبال اخلاق محوری باشد. از این جهت جای بسی مسرت است که سرپرست وزارت ورزش و جوانان در بدو ورود خود به وزارتخانه، اولویت خویش را ساماندهی مباحثفرهنگی و اخلاقی ورزش قرار داده است.

ایجاد انگیزه در جوانان، ‌ داشتن روحیه ورزشکاری و گریز از آسیب‌های اجتماعی؛ برکتی از سوی ۲ باشگاه سرخ‌آبی پایتخت برای جامعه!

اگر به باشگاه‌های ورزشی به عنوان یک فرصت نگریسته شود می‌توان انتظار داشت که با عملکرد مثبت باشگاه‌ها بسیاری از دغدغه‌های جامعه به ویژه در رابطه با نسل جوان برطرف شود.

مشکلات اساسی و کنونی استقلال؛ بازهم مشکلات مالی؟

مجموعه این باشگاه نزدیک به هفت ماه است که هیج بودجه ای دریافت نکرده و برای اعزام به تایلند اگر کمک‌های مالی از سوی وزارت ورزش و جوانان تزریق نشود، دچار مشکل خواهیم شد.

درخواست سرمربی استقلال از صالح‌امیری؛ …

امیدوارم مسئولان ورزش کشور برای رفع دغدغه باشگاه‌های مطرح کشور به خصوص استقلال و پرسپولیس، تدبیر لازم را در این زمینه داشته باشند چرا که تجربه نشان داده اگر این دو باشگاه قوی و در آرامش باشند، فوتبال ملی نیز از آن بهره‌های بسیار خواهد برد.