ملت ایران: رئالی ها قصد دارند در ژانویه آینده یک مهاجم جدید به تیم شان اضافه کنند و در این بین از رادامل فالکائو و لوئیس سوارس به عنوان گزینه های اصلی این باشگاه نام برده می شود.

رئال در تابستان گونسالو ایگواین را به ناپولی فروخت اما نتوانست جانشینی برای او پیدا کند. به همین دلیل اکنون کریم بنزما تنها مهاجم قابل اتکای کارلو آنچلوتی است اما این مهاجم فرانسوی نیز در دیدارهای ابتدای فصل و همچنین دیدارهای فرانسه در مقدماتی جام جهانی عملکرد چندان خوبی ارائه نداده و همین باعثشده تا آنچلوتی بیش از قبل به دنبال به خدمت گرفتن یک " شماره ۹ " جدید باشد.

آنچه رئالی ها برای خرید این دو بازیکن مصمم تر کرده، عدم حضور آنها در لیگ قهرمانان است. با توجه به اینکه هیچ یک از دو تیم لیورپول و موناکو در رقابت های اروپایی حضور ندارند، رئال در صورت خرید یکی از این دو ستاره، می تواند از آنها در چمپیونزلیگ هم استفاده کند.

رئالی ها از مدت ها پیش به دنبال رادامل فالکائو هستند اما این ستاره کلمبیایی در نهایت راهی موناکو شد اما گفته می شود در قرارداد او با باشگاه فرانسوی بندی وجود دارد که به او اجازه می دهد با رئال وارد مذاکره شود. افزایش مالیات ها در فرانسه، موجب نارضایتی فالکائو شده و همین مسئله ممکن است موجب جدایی او شود.

سوارس که در این تابستان بارها از علاقه اش برای جدایی لیورپول گفت، در نهایت در آنفیلد ماند اما رئالی ها می توانند با پیشنهادی مناسب، قرمزها را متقاعد به فروش او کنند. به ویژه اینکه هنوز این نگرانی برای برندان راجرز وجود دارد که این ستاره دردسرساز بخواهد در پایان این فصل به یک باشگاه لیگ برتری دیگر برود.

حتی اگر رئال نتواند هیچ یک از این دو بازیکن را بخرد، احتمال اینکه یک مهاجم دیگر را به عنوان بازیکن قرضی به خدمت بگیرند، زیاد است. مانند کاری که مورینیو در اولین فصل حضورش در رئال انجام داد و آدبایور را به خدمت گرفت.