ملت ایران: تیم فوتبال پرسپولیس در جهت آماده سازی خود برای رویاروئی با تیم تازه وارد گسترش فولاد تبریز در ورزشگاه آزادی، دیروز تمرینات خود را به موازات تمرینات رقیب سنتی از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه درفشی فر آغاز کرد. سرخ پوشان که تمرین سبکی را در دستور کار داشتند و قصد دنبال کردن کارهای تاکتیکی نداشتند، ابتدا به گرم کردن پرداختند و در ادامه سپک تاکرا بازی کردند و علی دائی نیز با لباس شخصی فقط نظاره گر تمرین شاگردانش بود که با استقبال ۴۰ نفری هواداران روبرو شده بود.
دروازه بان های پرسپولیس که تنها سرخ پوشانی بودند که کمی تمرین تخصصی انجام دادند، در ابتدای تمرین زیر نظر غلامپور به صورت اختصاصی به تمرین پرداختند.
سید جلال حسینی که به دلیل مصدومیت تحت نظر بود و بسیار مجموعه ی پرسپولیس را نگران کرده بود، بدون مشکل در تمرین پا به توپ شد. با این وجود قاسم دهنوی تمرین کند که به گفته ی پزشک پرسپولیس دلیل این امر سبک بودن تمرین پرسپولیس بوده است و دهنوی هیچ گونه مصدومیتی نداشته است. حمید علی عسگر دیگر مصدوم پرسپولیس که درحال حاضر مشغول انجام تمرینات فیزیوتراپی است هم پس از انجام این تمرینات درفشی فر را ترک کرد.
مادر فخیمی یکی از بازیکنان جوان سابق پرسپولیس میهمان سرخپوشان بود. او که پسرش در حال حاضر تیمی برای بازی کردن ندارد با آوردن احکام و مدال های پسرش از پنجعلی می خواست تا شرایطی را برای فوتبال بازی کردن او مهیا کند.
در مرحله پایانی بازیکنان به دو قسمت تشکیل شدند و بازیکنان اصلی مانند نوری، خلعتبری، سیدصالحی، سپک تاکرا و سایر بازیکنان به شوت زنی به سمت دروازه پرداختند.