ملت ایران: در شرایطی که باشگاه پرسپولیس با گمانه زنی های خود موفق شده بود سه بازیکن جوان خود را به باشگاه بیرامار پرتغال ارسال کند، حالا باشگاه راه آهن سورینت رسما شکایت خود از یکی از انتقال ها را اعلام کرده است و آن را غیرقانونی تلقی کرده است.
پس از این که میلاد کمندانی در لیست سه نفره ی باشگاه پرسپولیس برای اعزام به پرتغال قرار گرفت و مذاکرات اولیه برای رسمی شدن این انتقال با موفقیت انجام شد، باشگاه راه آهن سورینت مدعی غیرقانونی بودن این انتقال شد. رضا شاه منصوری، مشاور حقوقی باشگاه راه آهن اعلام کرده است که میلاد کمندانی، قرارداد ۵ ساله ی رسمی با باشگاه سورینت امضا کرده است و نمی توانسته با باشگاه دیگری از جمله پرسپولیس قرارداد ببندد. او در این رابطه گفته است: " این بازیکن نه تنها در خصوص پیوستن به باشگاه پرسپولیس دچار تخلف انضباطی شده بلکه متعاقب آن حضور وی در لیگ پرتغال نیز کاملا غیرقانونی است. باشگاه سورینت از حق و حقوق خود در این خصوص کوتاه نخواهد آمد و در این راستا از بازیکن خاطی به طور رسمی به کمیته ی انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرده است. "
نکته ی جالب آن است که مسئولان باشگاه راه آهن سورینت در شرایطی مدعی این انتقال غیرقانونی شده اند که میلاد کمندانی عضو تیم امید سورینت، در آغاز فصل به همراه کوچ بازیکنان بسیاری از راه آهن به پرسپولیس آمد و کسی به این امر معترض نشد. اما گویا حالا که انتقال او به بیرامار پرتغال در راه است، مسئولان باشگاه راه آهن قصد دارند در سود حاصل از این انتقال شریک شوند!
کاظم امانی، قائم مقام باشگاه راه آهن نیز مدعی شده است که کمندانی در شرایطی که با ما قرارداد بسته بود، اعلام کرد که یک سال و نیم دیگر با باشگاه مقاومت تهران قرارداد دارد و این باشگاه نیز تاکید کرد و باشگاه راه آهن نیز اعلام کرد در صورتی از کمندانی شکایت نخواهد کرد که به مقاومت برگردد و راه آهن را دور نزند.