ملت ایران: هادی دزفولی، در خصوص قضاوت فغانی در نیمه دوم دربی ۷۷ عنوان کرد: قبل از اینکه بخواهم در مورد قضاوت داور صحبت کنم باید بگویم که این بازی هیاهو برای هیچ بود. این همه تماشاگر به ورزشگاه رفته بودند و انتظار داشتند یک بازی زیبا را شاهد باشند که به هیچ عنوان اینگونه نبود.

وی افزود: صادقیان در صحنه‌ای که تکل کرد باید کارت قرمز می‌گرفت همچنین محمد قاضی تکل خطرناکی انجام داد که او هم باید اخراج می‌شد. در صحنه‌ای هم عمران‌زاده حداقل باید کارت زرد می‌گرفت.

این کارشناس داوری تاکید کرد: همانطور که گفتم داور در نیمه اول کارت‌های خود را نگه داشته بود. اصولا داوری دربی سخت است اما فغانی هم در صحنه‌هایی که می‌توانست کارت بدهد این کار را انجام نداد.

دزفولی با اشاره به صحنه‌هایی که بازیکنان روی پای یکدیگر می‌رفتند، گفت: این بازی بیشتر حالت کُری داشت و زدن‌های بازیکنان به دور از ارزش بود. برد و باخت اهمیتی ندارد بلکه این روح ورزش است که دارای اهمیت است.

وی خاطرنشان کرد: بازیکنان ارزش ورزش را از بین بردند، مگر آنها ایرانی نیستند و در تیم ملی نمی‌خواهند بازی کنند؟ در مجموع داوری را نمی‌توان خیلی خوب دانست اما می‌شود گفت که خوب بود. او اگر می‌خواهد در جام جهانی قضاوت کند، باید دقت بیشتری داشته باشد و به تکل‌های خطرناک کارت دهد.