سایت گل - علی فتح ا… زاده مدیرعامل استقلال و سردار شهریاری شب گذشته با حضور در اردوی آبی پوشان به هر یک از بازیکنان دو سکه طلا هدیه کردند تا روحیه تیم را در آستانه دربی و رویارویی با پرسپولیس بالاتر ببرند و بازیکنان با انگیزه بیشتری در این دیدار حساس و سنتی در میدان حاضر شوند.

جای تو خالی!!!

هاشم بیگ زاده با وجود مصدومیت و شکستگی بینی دیشب در اردوی استقلال حاضر شد و با هم تیمی هایش گفتگو کرد، استقلالی ها هم ضمن شوخی با یار مصدوم تیم جای او را درترکیب تیم و جشن پیروزی احتمالی در این دیدار خالی دانستند، بیگ زاده پس از صرف شام راهی منزل شد.

خسرو حیدری دیگر بازیکن مصدوم استقلال که به بازی امروز نمی رسد بنا به شرایط جسمی فرصت حضور در اردوی استقلال را پیدا نکرد.

مهمانان عروسی!

در کنار هتل و در تالار پذیرایی هتل المپیک، یک محفل عروسی پرشور برپا بود که مهمانان استقلالی این جشن با دیدن بازیکنان و مسئولان تیم استقلال به سمت آنها رفتند، عکس و امضا می گرفتند و برای آنها آرزوی موفقیت می کردند. مهمانان امیدوار بودند که شادی جشن آنها تا جمعه ادامه پیدا کند و از پیروزی استقلال در دربی هم خوشنود باشند.

بلیت الکترونیک

علی امیری معاون باشگاه استقلال پس از رسیدن به هتل المپیک به هر یک از بازیکنان استقلال کارت بلیت الکترونیکی اختصاصی باشگاه استقلال به ارزش ۱۵ هزار تومان را داد که بتوانند دوستان خود را برای تمشای دربی در استادیوم آزادی دعوت کنند، البته این کارت در هر دیدار باید دوباره شارژ شود.

خبرسازها در اردو!

عوامل و خبرنگار دوربین خبرساز از شبکه ۶ سیما شب گذشته به هتل المپیک رفتند و با حضور در اردوی آبی پوشان با مدیرعامل، کادرفنی و بازیکنان تیم در خصوص شرایط این دیدار صحبت کردند. استقلالی ها هم همه چیز را خوب توصیف کردند و شرایط تیم را رضایت بخش توصیف کردند.

هواداران بی سرپناه ماندند…

برخلاف بازی های گذشته که محل اسکان موقت برای هواداران در نظر گرفته می شد به نظر می رسد برای این دیدار این شرایط مهیا نشده است و امسال هواداران شهرستانی استقلال و پرسپولیس که از شب گذشته به ورزشگاه آزادی آمده بودند در چادرهای خود ساکن شده بودند و عده دیگری هم گوشه ای از ورزشگاه را برای به صبح رساندن شب دربی انتخاب کردند.

ساعت ۱۷ به سمت آزادی…

بازیکنان تیم استقلال ساعت ۱۷ از هتل المپیک به طرف استادیوم آزادی حرکت خواهند کرد تا مهیای دیدار با پرسپولیس شوند و مراحل اولیه آغاز این دیدار مهم را پشت سر بگذارند.