ملت ایران: پیروز تراکتورسازی مقابل صبا در قم خیره کننده بود. صبا که در بازی قبل با ۳ گل فجرسپاسی را شکست داده بود دیروز مغلوب بازی برتر تراکتورسازها شد که در دقایق آخر بازی با زوج جدید خط حمله ضربات مهلکی به صبا وارد کرد. این چیزی بود که محمد مایلی کهن در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی به آن اشاره کرد و شکست تیمش را به نیمکت قدرتمند تراکتور نسبت داد.

اگرچه سعید دقیقی و کریم انصاری فرد گلزن های دقایق ۸۲ و ۸۶ تراکتور از ابتدا در بازی حضور داشتند و روی همکاری با هم دو گل پیروزی بخش بازی را به ثمر رساندند اما اشاره مایلی کهن به حضور مهدی کریمیان و محمد ابراهیمی در ۲۰ دقیقه آخر بازی بود که شکل بازی تراکتور را به دوره تونی اولیویرا نزدیک کرد و آنها با ۲ ضربه داخل باکس به پیروزی رسیدند.

علی کریمی هافبک تراکتورسازی هم که در قم محبوبیت ویژه ای دارد در این بازی تا دقیقه ۸۶ در زمین حاضر بود و بعد از آن جای خود را به جواد کاظمیان داد.

کریمی پس از خروج از زمین روی نیمکت تراکتورسازی نشست تا کادرپزشکی دور ران پایش یخ ببندد. کریمی در این مسابقه جدال بی پایانی با روزبه چشمی و اکبر صادقی دو بازیکن صبا داشت که لحظه ای از او غافل نبودند اما این ستاره تراکتورسازی کار خودش را کرد و زمینه ساز برتری تیمش در بازی دیروز شد.