ملت ایران:خریدهای جدید سپاهان کماکان بی نتیجه و کم مصرف به نظر می رسند.
زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان که هنوز نتوانسته استفاده مناسبی از ستاره های تازه تیمش کند در بازی دیروز مقابل راه آهن همان طور که وعده داده بود از احسان حاج صفی به عنوان بازیگردان و شماره ۱۰ تیم استفاده کرد. این در حالی است که حاج صفی در عمر فوتبالش هرگز در این پست به میدان نرفته است.
خوب است یک بار دیگر ترکیب سپاهان را مرور کنیم؛ آنها در دیروز از رحمان احمدی، شجاع خلیل زاده و علی حمودی ۳ خرید امسال استفاده کردند در حالی که باز هم اثری از آرش افشین، یعقوب کریمی، مجتبی جباری و… نبود. اتفاقی که البته قبلا وعده اش داده شده بود. سپاهان مثل بازی های گذشته در خط حمله از ترکیب جالوویچ و غلامی استفاده کرد و ترکیب خط هافبک خود را هم با ابراهیمی، پاپی، جهان عالیان و حاج صفی آرایش داد… در حالی که به صورت طبیعی آرش افشین و مجتبی جباری باید در این ترکیب آماده می شدند. اما در حالی که جواهیر سوکای و محرم نویدکیا دو ستاره مصدوم سپاهان برای تماشای بازی به ورزشگاه آمده بودند تماشاگران شروع به تشویق ارش افشین کردند و کرانچار دقایقی بعد از بازیکن را جانشینی جهان عالیان کرد تا سپاهان با ۳ مهاجم به بازی ادامه دهد اما اتفاق خاصی با حضور آرش افشین هم اتفاق خاصی نیفتاد جز اینکه او با ضربه سر به جد دروازه سورینت را تهدید کرد.
در شرایطی که در اصفهان همه در اوج بدبینی هستند و تصورشان بر این است که امسال از این تیم آبی گرم نمی شود تنها بازگشت ستاره های بی فروغ فصل نقل و انتقالات است که می تواند امیدها را برای پرافتخارترین تیم لیگ ایران زنده کند. البته به نظر می رسد سال، سال سپاهان نیست.