ملت ایران:پژمان نوری در آخرین تمرین استقلال جزو ۱۱ بازیکن اصلی آبی پوشان نبود، این هافبک سابق پرسپولیس و ملوان که این فصل به استقلال پیوسته در گفت وگوی کوتاهی با سایت گل درباره احتمال حضورش در ترکیب استقلال امروز گفت هنوز چیزی مشخص نیست. نوری که با مصدومیت خسرو حیدری شانس بیشتری برای حضور در ترکیب استقلال دارد در پست هایی مثل هافبک وسط، دفاع چپ و بال راست مدنظر قلعه نویی است.
وقتی با او درباره اینکه چرا در استقلال در فرم خودش بازی نکرده حرف می زنیم پژمان پاسخی ندارد جز اینکه بگوید هنوز در این تیم جا نیفتاده است. او بدون آنکه بهانه دوری از پست تخصصی اش را بگیرد می گوید: «انشااله روز به روز بهتر خواهم شد.» از پژمان درباره تفاوت جو استقلال و پرسپولیس سوال می کنیم و او می گوید: «تفاوت زیادی ندارد، اینجا اکثر بازیکنان با هم رفیق هستند و جو کلی تیم خوب است.»
سوال آخر ما از او درباره تقابلش با هواداران پرسپولیس است اینکه برای آنکه گل می برد یا نه، پژمان می خندد و می گوید: «باید جوانب را بسنجم به هر حال برای آنها سخت است که مرا در لباس استقلال ببینند اما امیدوارم همه به این بلوغ فکری رسیده باشیم که فوتبال حرفه ای این چیزها را برنمی دارد من دوران خوبی در پرسپولیس داشتم و همیشه هم مورد احترام طرفداران پرسپولیس بوده ام.»