ملت ایران: علیرضا واحدی نیکبخت یکی از نامزدهای امیر قلعه نویی برای حضور در پست دفاع چپ است، نیکبخت که از دربی خاطرات فراوانی دارد دیروز خوشحال و شاد و خندان در جمع استقلالی ها به تمرین مشغول بود با امید اینکه در بازی امروز جزو یازده های اصلی باشد.
او که در تمرینات ترکیبی قلعه نویی در تک به تک هایش با مهدی رحمتی و حسینی گلر دوم استقلال ضربات خوبی را به سمت دروازه می زد علاقه زیادی دارد تا دوباره در این مسابقه به میدان برود، مسابقه ای که به هر شکل می تواند نشانه ای از بازگشت او به سطح اول فوتبال ایران باشد.
نیکبخت که ریش ها را هم کوتاه نکرده تا در بازی امروز مرتب تر و خوش تیپ تر به میدان برود درباره اینکه در ترکیب هست یا نه همان حرف دیگران را می زند و می گوید هیچ چیز مشخص نیست و من واقعا نمی دانم امیرخان از من استفاده می کند یا نه؟! درباره استفاده از نیکبخت تنها نگرانی این است که او که اعتماد به نفس هاشم بیگ زاده را ندارد، در نفوذها شرکت نکند و عقب بایستد و همین مسئله باعثبرتری عددی پرسپولیس در زمین استقلال بشود. البته نیکبخت با تجربه زیادش و با کیفیت فوتبالش آماده است تا خلاف این نظریه را اثبات کند.
او می گوید: «انگیزه زیادی دارم. من دربی را بارها و بارها تجربه کرده ام و حالا دوست دارم یک بار دیگر هوایش را بو کنم. امیدوارم بازی زیبایی باشد و آخر سر هم ما بازی را ببریم البته واقعا بیشتر دوس دارم بازی قشنگی از آب دربیاید.»

۲ گزینه دیگر قلعه نویی برای پست دفاع چپ پژمان نوری و ساموئل هستند. نیکبخت می گوید: «امیدوارم هرکس که بازی کرد ستاره تیم باشد.»