ملت ایران: انگین فیرات، سرمربی سایپای کرج امشب نتیجه ی فوق العاده ای را در انزلی گرفت و موفق شد با نتیجه ای قاطع قوهای سپید انزلی را شکست دهد تا با ۱۲ امتیاز به رده ی هفتم جدول صعود کند و با تفاضل گل کم تر نسبت به سپاهان، تیم اسبق خود در یک پله پائین تر قرار گیرد. فیرات که حالا از همیشه بیش تر به کسب سهمیه ی آسیا مطمئن است، پس از پیروزی ۳ بر صفر برابر ملوان در نشست خبری در رابطه با شرایط این دیدار و شاگردانش گفت:
پیروزی قاطع برابر ملوان؛ این دیدار در انزلی چطور بود؟
اصلا انتظار چنین بردی را در انزلی نداشتیم. ملوان در خانه اش همیشه محکم بازی می کند و دونده و جنگنده است. مشکل اصلی سایپا در دیدارهای قبلی هم گلزنی بود ولی امروز از موقعیت های گلزنی به خوبی استفاده کردیم.
گل دوم و بازی ناجوانمردانه؛ این طور نیست؟
در مورد بازی جوانمردانه در این روزها خیلی صحبت شده و می شود و این مسئله من را عصبانی می کند که گاهی اوقات برخی بازیکنان می خواهند با زمین انداختن خودشان مانع ضدحمله حریف شوند. من حتی این مسئله را به بازیکنان خودم هم گفته ام که نباید بازی به این شکل انجام شود. در تلویزیون هم در مورد بازی جوانمردانه صحبت شده است. اگر بخواهیم بازی جوانمردانه را اینگونه انجام دهیم مردم از آن استقبال نمی کنند. نباید از بازی جوانمردانه سوءاستفاده کنیم.
خبرنگاران فیرات را تحریم کردند
به گزارش گل، خبرنگاران به مترجم فیرات معترض شدند و معتقد بودند که او بعد از گل دوم سایپا با تماشاگران درگیری لفظی پیدا کرده است اما مترجم فیرات گفت من هیچ مشکلی با خبرنگاران و هواداران ندارم. البته آن هواداران به من توهین کردند اما من هیچ واکنشی به آنها انجام ندادم.