ملت ایران: یحیی گل محمدی، سرمربی تیم نفت تهران که پس از شکست هفته ی هفتم برابر ذوب آهن از صدرنشینی بازمانده بود، موفق شد در هفته ی هشتم تیم بحران زده ی مس کرمان را در ورزشگاه دستگردی شکست دهد و پنجمین پیروزی فصل خود را جشن بگیرد و با شانزده امتیاز به رده ی دوم جدول صعود کند. با این شرایط تساوی سرخ آبی های پایتخت بیش از همه به سود نفت تهران و تراکتورسازی خواهد بود. گل محمدی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل مس کرمان در هفته هشتم لیگ برتر در نشست خبری در مورد شرایط این دیدار گفت:
کسب پنجمین پیروزی فصل؛ چطور بود؟
با توجه به شرایط جدول سه امتیاز ارزشمندی را کسب کردیم. شروع خوبی در این بازی داشتیم و به گل هم رسیدیم اما در ادامه کار نتوانستیم گل های بیشتری بزنیم و موقعیت های زیادی را از دست دادیم. از شکل بازی تیمم بعد از دقیقه ۲۰ راضی نیستم.
نفت تهران تحت فشار؛ شایسته ی این پیروزی بود؟
حریف هم با وجود ۱۰ نفره شدن در ۲۰ دقیقه آخر فشار زیادی آورد. نمی دانم چرا امروز این همه فشار را تحمل کردیم. بازیکنانم ترسو بازی کردند اما بردیم. این شکل بازی برازنده نفت نبود.
ارواح زرد ترسو؛ دلیل این امر چه بود؟
قبل از بازی به بازیکنانم گفتم حتما باید سه امتیاز را بگیریم. شاید به همین دلیل استرس باعثشد تحت هر شرایطی از گل زده شان محافظت کنند ولی من واقعا از شکل بازی راضی نیستم. حاضر بودم بازی مساوی شود اما این طور بازی نمی کردیم. با این حال چنانچه در ادامه کار هم با همین شکل ادامه دهیم به مشکل برخواهیم خورد. باید راهکار بهتری پیدا کنیم تا شجاعانه بازی کنیم.
داوری این دیدار؛ قضاوت شما چیست؟
داوری خوب بود و مشکل خاصی که در جریان بازی تاثیر داشته باشد، به وجود نیامد. اخراج هم به نظر من درست بود.
دربی پایتخت؛ پیش بینی شما از این دیدار چیست؟
شرایط پرسپولیس را بهتر می بینم اما این تجربه را داریم و می دانیم تیمی که احساس می کند شرایط بهتری دارد بازنده می شود. با این حال امیدوارم بازی خوبی از پرسپولیس شاهد باشیم. قلبا دوست دارم پرسپولیس ببرد اما از نظر حرفه ای مساوی بهترین نتیجه برای تیمم است. اگر این بازی مساوی شود ما به رده دوم صعود می کنیم.