ملت ایران: خبر بهبودی و بازگشت محروم نویدکیا به میادین، بهترین خبری است که این روزها می تواند اردوی طلائی پوشان اصفهانی را غرق در شادی کند و سکوهای این تیم برای قهرمانی را امیدوارتر کند. کاپیتان سپاهان اصفهان که به دلیل مصدومیت از ناحیه ی مینیسک زانو نتوانست لیگ سیزدهم را به همراه تیم خود استارت بزند و برای انجام درمان و البته جراحی راهی آلمان شده بود، حالا پس از عمل جراحی به ایران بازگشته است و به گفته ی کادر پزشکی سپاهان ۳ الی ۴ ماه دیگر به تمرینات این تیم بازخواهد گشت و احتمالا نویدکیا از آغاز نیم فصل دوم عصای تیمش خواهد بود. بدون تردید در شرایطی که مجتبی جباری و سپاهان به بن بست رسیده اند، خبر بازگشت نویدکیا می تواند روحیه ی اردوی سپاهان را چندین برابر کند و امید به آینده را افزایش بخشد.

دکتر محمد جعفر رشادی، پزشک سپاهان در مورد آخرین وضعیت محرم نویدکیا می گوید:

" او حدود یک ماه پیش برای درمان زانوی خود و در صورت نیاز عمل جراحی به آلمان رفت و پس از تشخیص پزشکان آلمانی مبنی بر نیاز به عمل جراحی، پای خود را به تیغ جراحان سپرد.

نویدکیا پس از این عمل مدتی در آلمان بود و سپس به اصفهان آمد. حضور او درتمرین می تواند موجب بالا رفتن روحیه سپاهانی ها باشد هرچند با عصا. "

دکتر رشادی در مورد با ابراز رضایت از موفقیت آمیز بودن عمل جراحی مینیسک زانوی محرم در خاک ژرمن ها می گوید: " او حدود یک ماه دیگر برای ویزیت مجدد و تعیین دقیق میزان دوری از میادین دوباره به آلمان می رود. "