ملت ایران: در چهارمین هفته از بازی های بوندس لیگا دانیال داوری برای سومین دیدار متوالی در دروازه اینتراخت برانشوایگ ایستاد اما این بازی هم برای دروازه بان ایرانی و تیمش پایان خوشی نداشت. برانشوایگ با تحمل شکست ۴-۰ به رکورد صد درصد باخت خودش ادامه داد و آمار داوری هم به ۸ گل خورده طی ۳ بازی رسید.

دانیال داوری بازیکنی است که از او به عنوان جانشین احتمالی مهدی رحمتی در دروازه تیم ملی یاد می شود و به همین دلیل علاقه مندان فوتبال در ایران عملکرد او در بوندس لیگا را بیش از پیش زیر ذره بین قرار داده اند. دانیال در سه بازی اخیر که گلر شماره یک تیمش بوده اشتباه فاحش و عملکرد غیر قابل دفاعی نداشته، اما با این حال ضعف برانشوایگ در خط دفاعی و گل های زیادی که دریافت کرده اجازه نمی دهد نمایش داوری در اندازه های یک ستاره دروازه بانی به چشم بیاید.

او طی ۲۷۰ دقیقه دقیقه حضور در بوندس لیگای یک، موقعیت های گل زیادی را هم از رقبا گرفته و به خصوص در مصاف با دورتموند سیوهای خوبی داشت که از سوی مفسران و کارشناسان خارجی مورد تشویق قرار گرفت. از طرف دیگر دانیال نقطه ضعف هایی هم دارد که از چشم کارشناسان دور نمانده است. همین دیشب طی دیدار برانشوایگ و هامبورگ گزارشگر شبکه اسکای به این نکته اشاره کرد که اگر چه داوری روی خط دروازه عملکرد خوبی دارد اما روی ضربات ارسالی از کناره ها و مصاف های تک به تک مشکل دارد.

اظهار نظر این گزارشگر بیش از هر چیز یادآور ایرادی است که به مهدی رحمتی گرفته می شود و بزرگ ترین نقطه ضعف سید را در خروج از دروازه و ارسال از کناره ها می دانند. به هر حال فصل فوتبال تازه آغاز شده و بدون شک عملکرد داوری در آینده بیش از این به نمایش در آمده و به نقد کشیده خواهد شد. باید دید وظیفه حفاظت از دروازه تیم ملی در برزیل بالاخره به کدام دروازه بان سپرده خواهد شد.