ملت ایران: بازیکنان استقلال خوزستان بعد از پیروزی ۲-۰ مقابل همنام تهرانی اظهارنظرهای جالبی داشتند.
پرویز کریمی: استقلال فشار خاصی نیاورد
دروازه بان استقلال خوزستان پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران گفت: ما در بازی های گذشته هم مسابقه را خوب شروع می کردیم اما به خاطر اینکه هماهنگی لازم را نداشتیم با مشکل روبه رو می شدیم اما این بازی را با هماهنگی خوبی شروع کردیم و تا آخر بازی همین روند را ادامه دادیم، ان شاءالله همیشه همینطور بازی کنیم.
پرویز کریمی افزود: استقلال هم فشار خاصی بر روی دروازه ما نیاورد که آن هم به عملکرد خوب بازیکنان ما مربوط می شد.
میداوودی: رابطه حسنه ای با قلعه نویی ندارم
میلاد میداودی پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران گفت: من انگیزه زیادی برای این بازی داشتم سایر بازیکنان هم برای این مسابقه انگیزه داشتند چون ما سه باخت متوالی داشتیم و می خواستیم در این مسابقه موفق باشیم.
مهاجم اهوازی ها در مورد مصاحبه ای که علیه استقلال انجام داده بود، گفت: من چنین مصاحبه ای نکرده ام و آن را تکذیب می کنم شرایطم خوب نبود و از استقلال جدا شدم.
وی در مورد رابطه اش با امیرقلعه نویی گفت: رابطه حسنه ای با او نداشتم اما مشکلی هم با او ندارم خیلی ها در استقلال و پرسپولیس بازی کرده اند و از این تیم ها جدا شده اند من هم تصمیم به جدایی گرفتم.
مبعلی: بله، من اشتباه کردم
ایمان مبعلی پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران گفت: خیلی خوب و منظم بازی کردیم و هیچ اشتباهی نداشتیم در دو سه بازی قبل هم خوب بازی کرده بودیم اما بدشانس بودیم. من و بازیکنان استقلال خوزستان برای این بازی انگیزه زیادی داشتیم و خوشحالم که این بازی را بردیم.
وی در مورد اینکه چرا از استقلال جدا شد گفت: قلعه نویی ۴-۵ بازیکن هم پستی من را به استقلال آورد اما باعثدلخوری نبود در نهایت تصمیم گرفتم که از استقلال جدا شوم نه اینکه از رقابت بترسم. حتی قلعه نویی هم گفت به تو اعتقاد دارم و بمان.
مبعلی در مورد اینکه قبول دارد که در برخی از تصمیم هایش دچار اشتباه شده گفت: بله فصل گذشته تصمیم های اشتباهی گرفته ام برای جدایی از استقلال عجله کردم و در رفتن به شارجه هم عجله کردم.
هافبک استقلال خوزستان در مورد اینکه او قبلاً یک فولادی بوده، گفت: من فوتبالم را با استقلال آغاز کردم و در تیم جوانان استقلال بازی می کردم از استقلال اهواز بود که به فولاد آمدم.
مبعلی در پایان با ذکر این که استقلال تیم بزرگی است برای آبی پوشان تهرانی در داربی هفته آینده شان آرزوی موفقیت کرد.
کعبی: به ما می گفتند بدبخت و پیر
حسین کعبی پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل استقلال تهران اظهار داشت: ما را در تیم استقلال خوزستان بدبخت و پیر نامیدند و همه چیز به ما گفتند مگر ما تیم پیری نبودیم امروز دیدید که چگونه بازی کردیم این بازی پخش مستقیم بود و همه آن را دیدند که ما برتر بودیم. فوتبال به سن و سال نیست فوتبال را در میدان بازی می کنند.
وی در مورد اینکه در جناح چپ بازی می کرد، گفت: من ۵ بازی است که در جناح چپ بازی می کنم هرجا مربی صلاح بداند بازی می کنم.
وی در مورد اینکه او پرسپولیسی و فولادی بوده و اکنون استقلالی شده است، گفت: من بارها گفته ام بسیاری از اعضای خانواده ام استقلالی هستند اما من نمی توانم بگویم چون اکنون در استقلال خوزستان بازی می کنم استقلالی هستم.