ملت ایران: عبدالله ویسی، سرمربی استقلال خوزستان امروز پیروزی ارزشمندی را برابر مدافع عنوان قهرمانی کسب کرد و اجازه نداد تا صدرنشینی لیگ به تیمی غیر از فولاد برسد. ویسی پس از پیروزی ۲ بر صفر این تیم مقابل استقلال تهران در نشست خبری حاضر شد و گفت:
پیروزی برابر استقلال تهران؛ خیلی با ارزش بود نه؟
خوشحالیم که یک بازی کاملاً استقلالی را با حمایت تماشاگران و تلاش و همت بچه ها با برد پشت سر گذاشتیم و موفق شدیم سه امتیاز را بگیریم. این برد باعثشد تا تیم ما از حالت بحران و ضعف روحی که دچار آن شده بود خارج شود و بچه ها برای بازی های آینده با روحیه بالاتری به میدان بروند و نشان دادیم که می توانیم خوب و پاینده باشیم.
استقلال تهران؛ شایسته ی شکست بود؟
به هر حال استقلال تیم بسیار خوبی است این تیم نماینده ما در لیگ قهرمانان آسیاست و بسیار قابل احترام است. ما مقابل این تیم راه های نفوذ را بستیم و دستورات را بچه ها به نحو احسن اجرا کردند و توانستیم نقاط ضعف آنها را شناسایی کنیم و از همان جا به این تیم ضربه بزنیم.
گل های استقلال در بازی های قبل؛ همین طور خوش شانسی بود؟
اگر موقعیت هایمان در بازی های گذشته نیز مانند این دیدار گل می شد ما در این جای جدول نبودیم.
علل پیروزی بر هم نام پایتخت نشین؛ چه بود؟
در وهله نخست همت و تلاش بچه ها و تعصب و غیرت تماشاگران بود که موجب این برد شد، دستشان درد نکند در خوزستان خیلی ها هستند که طرفدار استقلال تهران هستند اما در این بازی دوست داشتند استقلال خوزستان برنده شود و من به آنها تبریک می گویم.
تیم ما بسیار حرفه ای، با تجربه و جوان است و آینده خوبی خواهد داشت. نمی خواهیم با یک برد مغرور شویم و با یک باخت نا امید، مطمئن باشید تیم ما امسال نه تنها در لیگ برتر می ماند بلکه رتبه ما در پایان فصل نیز یک رقمی می شود. اگر بچه ها همین تلاش را تا انتهای فصل داشته باشند. ما چند بازیکن جوان و گمنام داریم که برای هر تیمی نعمت است.
عدم حضور بختیاری زاده؛ دلیل این امر چه بود؟
سهراب بختیاری زاده بسیار با تجربه و حرفه ای عمل کرد و کاری که او امروز کرد نشان از حرفه ای گری او بود. سهراب خیلی وقت است در اردو کنار ماست و امروز هم در رختکن در کنار ما بود و خوشحالم که این کار صورت گرفت. خوشحالم بچه ها امروز خوب بازی کردند از همه بازیکنان راضی هستم به خصوص بازیکن شماره ۸ ما که هافبکی از کشور مالی است از او بسیار راضی هستم.