ملت ایران: محمد رویانیان با اعلام اینکه امشب قرارداد محمدرضا خلعتبری بسته خواهد شد گفت این قرارداد دو ساله خواهد بود و رقم قرارداد سال اول ۸۰۰ میلیون خواهد بود.

محمد رویانیان امروز شنبه در مورد آخرین وضعیت انتقال محمدرضا خلعتبری به تیم پرسپولیس در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق گفت: امشب قراردادش با عجمان فسخ می‌شود و با باشگاه پرسپولیس قرارداد امضا می‌کند. وی افزود: قرارداد باشگاه پرسپولیس با خلعتبری دو ساله است. در این فصل و با توجه به گذشت ۷ هفته و ۲۰ درصد از مسابقات ۶۵۰ میلیون تومان از باشگاه می‌گیرد. همچنین در صورت به ثمر رساندن بیش از ۱۰ گل حدود ۱۰۰ میلیون و اگر پرسولیس سهمیه آسیا را بگیرد ۵۰ میلیون تومان دیگر به این قرارداد اضافه می‌شود. در مجموع خلعتبری در این فصل می‌تواند تا ۸۰۰ میلیون از باشگاه پرسپولیس دریافتی داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه قرارداد خلعتبری را روی تابلو نصب می‌کند تا شایعه‌ای در خصوص آن ایجاد نشود، تاکید کرد: اگر این بازیکن را تا دوم سپتامبر(دوشنبه ۱۱ شهریورماه) جذب کنیم، او برای پرسپولیس برابر استقلال بازی می‌کند اما اگر نشد، هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی در مورد اینکه چرا در این چند روز مبلغ مد نظر باشگاه عجمان به حساب این تیم اماراتی واریز نشده، یادآور شد: ما برای دریافت دلار به بانک رفتیم و آنها گفتند به اتاق مبادله بروید اما به خاطر اینکه پنجشنبه بود، گفتند دلار نداریم. جمعه هم که تعطیل بود. به خاطر اینکه دیر می‌شد، یک میانبرزده، از کانال دیگری وارد شدیم و این مبلغ را از یکی انسان شریف دریافت کردیم.

رویانیان در مورد نحوه واریز مبلغ ۵۰۰ هزار دلار ابتدایی به حساب باشگاه عجمان امارات و اینکه این ارز مبادله‌ای است یا مرجع، تصریح کرد: ما معادل ارز مبادله‌ای مبلغ باشگاه عجمان را تامین کردیم. این ارز مبادله‌ای از بانک ایران به بانکی در چین می‌رود که از چین با کسر هزینه ۱۰ درصدی پورسانت که روی دوش ماست، به بانکی در دبی می‌رود. ما حاضر شدیم این هزینه را بدهیم تا زودتر قرارداد خلعتبری را امضا کنیم.

وی با تاکید بر اینکه مبلغ پرداخت شده از سوی حسین هدایتی یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان بوده است نه ۴ میلیارد تومان، اضافه کرد: ۵۰۰ هزار دلار از این پول را تامین کردیم و امروز می‌فرستیم و باقی آن که ۳۰۰ هزار دلار است، بصورت قسطی پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین گفت: ما در باشگاه دلار ۲۵۰۰ تومانی داریم اما باشگاه استقلال دو برابر ما داشته است. هم به استقلال و هم پرسپولیس دلار مبادله‌ای پرداخت می‌شود که به استقلال بیشتر از ما پرداخت شده است.