ملت ایران: جرارد پیکه مدافع اسپانیایی باشگاه بارسلونا دیشب با هیجان خاصی بازی سوپرکاپ اروپا را دنبال می کرد و از برد پپ گواردیولا سرمربی اسبقش در بارسلونا مقابل ژوزه مورینیو، سرمربی اسبق رئال مادرید ابراز رضایت کرده است.

دیشب در سوپرکاپ اروپا، بایرن مونیخ گواردیولا موفق شد تا در ضربات پنالتی چلسی مورینیو را شکست داده و قهرمان سوپرکاپ اروپا شود و مصاف این دو تیم دراین بازی با توجه به رویارویی های جنجالی مربیانشان در بازیهای پیشین ال کلاسیکو جذابیت فراوانی داشت.

درجریان این بازی جرارد پیکه هیجانش را در صفحه توئیتر ابراز می کرد. او بعد از آنکه خاوی مارتینس گل تساوی بخش بایرن را به ثمر رساند و بازی به وقت های اضافه و درنهایت ضربات پنالتی کشیده شد، پیکه در صفحه توئیترش نوشت: «فوتبال بهترین است! واقعا لذت بخش است!.»

و بعد از اتمام بازی پیکه نوشت: «تبریک به بایرن مونیخ و پپ گواردیولا به خاطر قهرمانی در سوپرکاپ اروپا.»

فرناندو تورس اولین گل چلسی در بازی دیشب را به ثمر رساند و فرانک ریبری بازی را ۱-۱ کرد و درنهایت دو تیم ۳۰ دقیقه در وقت های اضافه بازی کردند و بالاخره کار به ضربات پنالتی کشید و بایرن مونیخ توانست بعد از پنالتی ای که روملو لوکاکو دراین بازی خراب کرد با نتیجه ۴-۵ از سد حریف انگلیسی عبور کند.

ضربات پنالتی داوید آلابا، تونی کروس، فیلیپ لام، ریبری و ژردان شکیری دراین بازی تبدیل به گل شد.