ملت ایران: در این میان اظهار نظر بنگر درباره اینکه احتمالا توپ با سر او به گل اول تیمش تبدیل شده، ناراحتی عجیب سیدجلال از گل خورده و حرف های عالیشاه در مورد اینکه کسی می خواسته او در دربی نباشد از نکات جالب میکسدزون پرسپولیس بود.
غلامرضا رضایی:هدف همه ما در بازی مقابل فولاد فقط کسب ۳ امتیاز بازی بود. فولاد تیم بسیار خوب و با قدرتی در هفته های گذشته نشان داد اما ما هم امروز خیلی خوب بودیم و خدا را شکر بچه ها وظایف خود را ریز به ریز به نمایش گذاشتند.ما آماده دربی هستیم تا با تمام قدرت به ۳ امتیاز برسیم، به نظرم این برد را قبل از دربی نیاز داشتیم تا بتوانیم روز جمعه هفته آینده باز هم دل هوادارانمان را شاد کنیم.
من فکر کردم وقتی وارد زمین می شوم مؤثر باشم، من عادت دارم برای پرسپولیس با تمام وجود بازی کنم حالا یک روز این بازی می گیرد و یک روز هم نمی گیرد اگر یک تا ۹۰ دقیقه برای پرسپولیس بازی کنم با تمام وجود است. ما بازی قبل در باخت همه مقصر بودیم و حالا باید این بازی را می بردیم که خدا را شکر این اتفاق افتاد.
امید عالیشاه:کارت زرد اول را وقتی گرفتم که برخورد آنچنانی نبود در آن شرایط بازیکن تعادل ندارد از این موضوع خیلی ناراحت هستم، تلاش کردم تا در ادامه بازی پرسپولیس برنده شوم اما قسمت نبود که در دربی حضور پیدا کنم.
با نامهربانی فوتبال روبرو شدیم، می دانید برخی شمشیر را برای ما از رو بستند تا قبل از دربی شرایط خوبی نداشته باشیم. اسم شخص خاصی را در این ارتباط نمی آورم اما چنین مشکلی وجود دارد.
بهروز منتقمی:روز خوبی برای پرسپولیس بود و می توانستیم پنج گل به فولاد بزنیم، مطمئن بودم با حضور دایی، پرسپولیس به شرایط مطلوبش برمی گردد و همین اتفاق هم افتاد. اکنون با شرایط خوب به استقبال دربی می رویم و بدون استرس از بازیکنان برد می خواهیم. علی دایی شرایط سختی را پشت سر گذاشت و توانست تیم صدرنشین فولاد را شکست دهد.
محمد نوری:بازی بسیار خوبی بود. اکثر دقایق بازی دست بازیکنان ما بود و بچه ها بسیار خوب کار کردند فولاد هم تیم خوبی است اما حقمان بود که ۶ گل به ثمر برسانیم. امروز عالی بودیم.
روز بد و خوب وجود ندارد. باید ۶،۷ گل می زدیم. روز دیدار مقابل نفت هم روز بد ما بود و امروز در روز خوب بودیم و مهم این است که سه امتیاز را دریافت کردیم. نیاز به زمان و آرامش داریم و تا به شرایط بهتری برسیم بچه ها امروز خیلی تلاش کردند و توانستند سه امتیاز را به دست بیاورند.
محسن بنگر:خدا را شکر با یک بازی منطقی و هوادار پسند توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم، به نظر من اصلا مهم نیست که چه کسی در این بازی گلزنی کرده چون مهم فقط برد پرسپولیس و خوشحالی هوادارانش است.در بازی با فولاد نیز مهم نیست که بگویند من گل زدم یا سیدصالحی فقط مهم برد پرسپولیس است. من نمی دانم شاید گل ما را حاتمی زده باشد البته خودم احساس می کنم که توپ با من برخورد کرد ولی باز هم می گویم مهم فقط سه امتیاز بازی است.مهم ترین موضوع در پیروزی ما این است که این برد به نام پرسپولیس شد تا قبل از دربی با روحیه بالا به مصاف حریف خودمان برویم، شاید برخی ها بگویند سیدصالحی و فرد دیگری گل زده اما همه بنویسید که پرسپولیس فولاد را شکست داد و مستحق این برد هم بودیم چه بسا که می توانستیم گل های بیشتری را بزنیم.
جلال حسینی:خوشبختانه مقابل تیم خوب و پرمهره فولاد که یکی از بهترین های لیگ ماست بازی را بسیار خوب اداره کردیم و با صرف فعل خواستن پیروزی شیرینی به دست آوردیم. در این بازی با تصمیم دایی کاپیتان پرسپولیس شدم و این برایم یک افتخار بزرگ و فراموش نشدنی بود. امیدوارم هواداران از من راضی باشند.
همه زحمت کشیدند اما برای ما خیلی بد بود که یک گل ساده از فولاد دریافت کردیم. ما باید در دقایق آخر بیشتر تمرکز می کردیم تا این طور ساده گل نخوریم، ما فوتبال را باید جدی تر بگیریم و به فکر نکنیم پس از زدن ۲ یا ۳ گل فوتبال تمام شده است. ما در دو بازی در دقیقه ۹۲ و ۹۳ گل خوردیم که اصلا خوب نیست، باید در بازی حساس دربی که شاید با خیلی از بازی ها فرق داشته باشد با تمرکز بالا به میدان برویم تا ان شاء الله با بردی که آوردیم یک نتیجه خوب را هم در دربی کسب کنیم. ب ازی بسیار سخت است اما ما برای شادی دل هوادارانمان برد می خواهیم.
سیدمهدی سیدصالحی:خدا را شاکریم که به پیروزی رسیدیم و زحمات بازیکنان به بار نشست. هواداران به خوبی تیم را تشویق کردند و به حق ۵ تن امیدواریم این پیروزی ها ادامه پیدا کند. کمترین نقش را در این پیروزی داشتم.
علی آقا گفت همان موقع باید توپ را می زدم و از بالای دست دروازه بان رد می کردم اما من می خواستم کنترل کنم و به نحو دیگری توپ را بزنم.
شرایط پرسپولیس طوری است که بازیکنان جوان و باتجربه ای که مهره های اثرگذار خیلی خوبی بودند به این تیم آمدند. زمان می برد تا تیم شرایط خوبی را پیدا کند. به هر حال یک سری از بازیکنان رفتند و تا نفرات جدید جا بیفتند طول می کشد اما بدانید که تیم یک دل است و می خواهیم امسال پرسپولیس واقعی را نشان دهیم.
خلعتبری یکی از بهترین بازیکنان ایران است. صلاح این بود که او فوتبال را در ایران ادامه دهد. خدا را شکر که به پرسپولیس آمده و امیدوارم با حضور او روزهای بهتری داشته باشیم.
انشاءالله قسمت می شود تا به استقلال هم گل بزنم
بهزاد غلامپور:شادی خاص من امروز هیچ دلیلی به جز خوشحالی هواداران پرسپولیس و موفقیت پرسپولیس نداشت.
من فقط خواستم خوشحالی کنم و دلیلی خاصی نداشت. بعد از باختی که مقابل نفت آوردیم پرسپولیس شرایط بدی داشت و فشار زیادی را تحمل کردیم اما خدا به ما کمک کرد و در این بازی به ۳ امتیاز رسیدیم. من در آن صحنه که روی سر علی دایی پریدم واقعا حواسم نبود که چه اتفاقی افتاد، آیا او را خاک کردم یا خیر اما بعد از دستش در رفتم تا دایی عکس العملی نسبت به من نشان ندهد. انشاء الله هیچ اتفاقی برایش نیفتد و صحیح و سلامت کنار پرسپولیس باشد.
بازی سختی را در پیش داریم اما با این برد می توانیم با خیال راحت به مصاف استقلال برویم. من در حال حاضر نیز مربی پرسپولیس هستم و تمام سعی خودم را انجام می دهم تا تیمم سربلند باشد.