ملت ایران: علی دایی در نقش مربی فاتح به نشست خبری بعد از بازی با فولاد رفت و تنها درباره مسائل فنی تیمش و اتفاقات بازی صحبت کرد.
روند بازی:همان طور که دیدید بازیکنان ما یک فوتبال منطقی را ارایه کردند و فکر می کنم نتیجه بازی باید چهار یا پنج بر صفر به سود ما می شد و بعد از ۱۰ نفره شدن بازهم موقعیت گل داشتیم و فولاد به آن صورت موقعیت گلزنی نداشت و به بازیکنانم تبریک می گویم. روی نقاط قوت و ضعف فولاد کار کرده بودیم.با اینکه ۵۰ درصد بازیکنان تازه وارد این فصل را استفاده کرده بودیم هماهنگی خوبی داشتیم و خیلی به هواداران مان بدهکاریم. در ضربات ایستگاهی خوب کار کردیم و به گل رسیدیم و در نیمه دوم فوتبال بهتری را به نمایش گذاشتیم و گل زدیم. می توانستیم یکی دو گل دیگر بزنیم و از همین حالا برای دربی آماده می شویم.
توپ هایتان در این بازی راه دروازه را خوب پیدا کرده بود و بعد از اخراج عالیشاه ناهماهنگ شدید:مطمئنا تیمی که ۱۰ نفره می شود شرایط به کلی تغییر می کند ولی به نظرم زیاد ناهماهنگ نبودیم. اگر اینگونه بود سیدصالحی تک به تک نمی شد و شاید هم بخاطر خستگی بازیکنان بود و سعی کردیم از بازیکنان جانشین در نیمه دوم استفاده کنیم. بعد از ۱۰ نفره شدن فولاد فقط یک موقعیت داشت که به گل تبدیل شد و اجازه بازی سازی و سانتر به هافبک های فولاد را ندادیم. حسین فرکی بزرگ ماست و همیشه به او احترام می گذاریم. در دقایق اولیه به گل رسیدیم که همین مسئله روند مسابقه را تغییر داد و بعد از گل ها هم خوب کار کردیم و یک هفته هم تمرینات خوبی داشتیم و همین موضوع به ما کمک زیادی کرد.
اخراج عالیشاه:به خاطر تجربه کمش بود و کارت زرد دوم را گرفت اگر با تجربه تر بود این کارها را انجام نمی داد. برای ما این بازی یا بازی با استقلال فرقی ندارد. به بازیکنان مان نگفتیم که محکم بازی نکنند و مراقب کارت زرد باشند. عالیشاه کار بچگانه ای کرد و خیلی راحت کارت گرفت. با تیم هایی که در ورزشگاه آزادی بازی می کنیم، راحت هستیم ولی تیم هایی که زمین هایشان شرایط خوب ندارند ما به مشکل می خوریم اما کار می کنیم که بیرون از ورزشگاه آزادی هم بهتر نتیجه بگیریم.
داوری:داور صحنه هایی که دیده را سوت زده و من اعتراضی ندارم. عالیشاه در صحنه اول باید صددرصد اخطار می گرفت و با او هم صحبت کردم اما در صحنه دوم که منجر به اخراجش شد نمی توانم نظری بدهم چون دور بودم.
استفاده از جوانان در دربی:دربی شرایط خاص خودش را دارد و ما به این نگاه می کنیم که هرفردی آماده باشد وارد میدان خواهد شد. بهترین ها و آماده ترین ها وارد میدان می شوند.
غیبتماهینی:ماهینی مصدوم بود. دو روز است با ما تمرین نمی کند و شاید اگر بود هم از او استفاده نمی کردم و خانزاده از روز اول خوب تمرین می کند و هماهنگی خوب با خط دفاع دارد.