ملت ایران: چند روزی است خبر نگارش زندگی نامه کتاب محرم نویدکیا و دیگر بازیکنان سپاهان که از سوی حمید باقری، مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان مطرح شده بود خبرساز شده بود. اما در مصاحبه جالب وی که با خبرگزاری ایبنا(خبرگزاری کتاب ایران) انجام شده بود، وی به عنوان مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان صحبتهای جالبی داشت که از نظر شما می گذرد:. وی در مصاحبه خودش گفته بود ما اینقدر در زمینه خرید بازیکن هزینه می کنیم که دیگر پولی به اقدامات فرهنگی و کارهایی از این دست نمی رسد.

وی ادامه داد: به عنوان مدیر روابط عمومی تیمی که نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را در کارنامه اش دارد، وظیفه خودم می دانم که برای انتشار چنین آثاری(زندگی نامه بازیکنان سپاهان) باز هم تلاش کنم. هرچند که هر بار باشگاه کمبود بودجه را دلیل اصلی منتفی شدن انتشار این کتاب ها می داند.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان در پاسخ به این پرسش که «چطور تیمی مانند سپاهان که امسال میلیاردها تومان برای جذب ستاره های فوتبال هزینه کرده و به تیم کهکشانی لیگ ملقب شده است، توانایی تامین اعتبار چاپ چند جلد کتاب را ندارد؟» توضیح داد: مشکل ما همین است که تمرکز باشگاه تنها روی به خدمت گرفتن بازیکنان بزرگ قرار دارد و در این راه هزینه های بالایی را هم متقبل شده است. این مساله باعثمی شود بودجه ای برای سایر بخش ها چون اقدامات فرهنگی در نظر گرفته نشود.

باقری در پایان گفت: انتشار کتاب جامع لیگ برتر از کارهای فرهنگی شایان توجه باشگاه سپاهان بود که متاسفانه از دو سال پیش انتشار این کتاب هم به دلیل نداشتن حامی مالی و تامین نشدن اعتبار لازم، متوقف شد. امیدوارم هیات مدیره باشگاه هزینه انتشار زندگینامه چهره های نام دار پرطرفدارترین تیم نصف جهان را تامین کند و بتوانیم کتاب هایی با این موضوع را منتشر کنیم. در این صورت محرم نویدکیا، کاپیتان سپاهان، یکی از اولویت های ما برای انتشار زندگینامه بازیکنان خواهد بود.

به هر حال وقتی باقری به عنوان مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان چنین خبری را عنوان می کند باید دید سپاهان چگونه دارد همه چیز خود را در راه بستن یک تیم پرستاره فدا می کند.