ملت ایران: بعد از نتایج ضعیف تراکتورسازی در دو بازی اخیر، یکی از اعضای هیات مدیره این باشگاه با انتقاد شدید از آنچه «کم کاری بازیکنان» عنوان شده بود به کادر فنی اولتیماتوم داد که بازی با سایپا آخرین فرصت برای نتیجه گیری خواهد بود. اما مدیرعامل تراکتور ساعتی قبل ضمن تلاش برای آرام کردن اوضاع گفت: «تراکتور در حال حاضر به آرامش نیاز دارد. مشکلی با بازیکنان و کادر فنی نداریم و فقط می خواهیم شرایط تاکتیکی تراکتور بهتر شود. ما عملکرد تیم را با سال گذشته مقایسه کردیم و نتایج قابل قبول هستند اما باید از این هم بهتر شود.» زینی زاده درباره صحبت های دلفکار –عضو هیات مدیره - نیز چنین توضیح داد: «من نمی دانم منظور دلفکار دقیقا چه بوده اما فکر می کنم او نتوانسته مقصود اصلی اش را بیان کند.»

محمدجواد دلفکار در مصاحبه اش عنوان کرده بود «برخی بازیکنان در بازی با فجر سنگین بودند و دوندگی لازم را نداشتند. اعتقادم بر این است که برخی نفرات کم کاری کردند و مدیریت باید آنها را جریمه کند.» اما مدیرعامل باشگاه با قاطعیت می گوید: «هیچ کدام از بازیکنان تراکتور به دلیل بازی ضعیف مقابل فجر جریمه نمی شوند.»

زینی زاده در ادامه می گوید: «مجید جلالی انتخاب هیات مدیره تراکتور بود. همه اعضای هیات مدیره به وی اعتماد دارند. تراکتور اگر مشکلاتی از نظر فنی و تاکتیکی دارد ما تیم را تقویت می کنیم. من می دانم که هواداران تراکتور بیشتر از این حرف ها از تیم ما انتظار دارند. نظر آنها هم کارشناسی است و باید پذیرفت.»

زینی زاده در پاسخ به این سوال که آیا دیدار با سایپا آخرین فرصت جلالی است، می گوید: «انتظار من این است که تراکتور مقابل سایپا جنگنده و هجومی بازی کند. جلالی می داند که ما این تیم را برای بردن بسته ایم نه تساوی و باخت. در بازی با فجر و مس تیم ما نتوانست حمله های موثر انجام دهد. باید تدابیر خاص اندیشیده شود تا تراکتور بهتر از این باز کند. من نگرانی هواداران را درک می کنم و اگر لازم باشد تذکر جدی به جلالی خواهم داد.»

با این اظهارات، هر چه به بازی تراکتور - سایپا در روز جمعه نزدیک تر می شویم حساسیت این بازی بیشتر شده و کسب سه امتیاز برای سرخپوشان تبریزی حیاتی تر می شود. هواداران تراکتور باید امیدوار باشند فشاری که روی کادر فنی و بازیکنان این تیم وارد شده بر روی عملکرد آن ها در این دیدار تاثیر منفی نداشته باشد.