ملت ایران: با وجود این‌که اغلب رسانه‌ها از اختلاف نظر جلالی با برخی بازیکنان تراکتور از جمله محمد نصرتی خبر می‌دهند، این مدافع با دفاع از سرمربی تیمش معتقد است باید به جلالی باز هم فرصت داد. مدافع باتجربه تراکتورسازی بعد از دومین تساوی متوالی این تیم گفتگویی انجام داده است که می‌خوانید:

*برای دومین هفته متوالی در لیگ متوقف شدید. دیدار با فجرسپاسی چطور بود؟
بازی خوبی انجام دادیم و از همه لحاظ برتر از فجر بودیم اما نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و دو امتیاز را به راحتی از دست دادیم. باید در این بازی پیروز می‌شدیم اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و افسوس خوردیم. البته داور یک پنالتی هم در دقایق پایانی به سود ما نگرفت و خطا روی کاظمیان را می توانست پنالتی اعلام کند. فکر می‌کنم اخراج بازیکن فجر در دقیقه ۷۳ سبب شد تا داور کمی بیشتر فجری‌ها را مراعات کند.
*نگران از دست دادن امتیازات نیستید؟!
الان اکثر تیم‌ها جلوی ما بازی بسته‌ای را انجام می‌دهند و از آنجایی که تراکتورسازی دو بار نایب‌قهرمان لیگ شده، انتظارات از تیم بالا رفته است. هفته قبل هم جلوی مس دو امتیاز را از دست دادیم و این بار هم جلوی فجر. البته فجر تیم خوبی است و هفته قبل هم سپاهان را برده بود و می تواند در دیدارهای بعدی حرف های زیادی هم برای گفتن داشته باشد. باید در بازی های خود نتایج بهتری بگیریم و امتیازات را جمع آوری کنیم.
*مدیرعامل تراکتورسازی هم به مجید جلالی اولتیماتوم داده بود. این موضوع تاثیری روی روند تیم گذاشته است؟!
این ها مسائلی است که باید میان خودشان برطرف شود و ما هم به عنوان بازیکن وظیفه داریم تا کار خود را انجام بدهیم. با این حال به عنوان بازیکنی که چندین سال است بازی می کنم، می گویم باید به جلالی فرصت داد نه اولتیماتوم. فرصت دادن به کادر فنی جدید لازم است و از طرفی هم باید تلاش کنیم تا فاصله امتیازات‌مان با صدر جدول بیشتر نشود.
*عملکرد خط دفاعی را چطور ارزیابی می‌کنی؟
در ۶ بازی ۴ گل خورده ایم و به نظرم عملکرد بدی نداشته ایم اما مهم کسب برد در هر بازی است و امیدوارم از این هفته مطلوب ترین نتایج را بدست آوریم. تراکتورسازی ساختار دفاعی خوبی دارد و اگر هم بتوانیم مشکل گلزنی خود را برطرف کنیم، قدرت بیشتری پیدا خواهیم کرد.
*طالبی هم بیشتر روی نیمکت حضور دارد!
فرشید بازیکن خوب و باتجربه‌ای است و تمامی نفرات می‌توانند به تراکتور کمک کنند. به همه بازی می رسد و باید بگویم موفقیت و سربلندی تراکتورسازی از هر چیزی مهم تر است.
*طرفداران تراکتورسازی به مانند قبل از تیم حمایت می‌کنند؟
قطعا همین گونه است و هواداران تراکتورسازی همیشه پشتیبان ما هستند. پشتوانه اصلی تیم همین طرفداران هستند و باید قدردان محبت های آنها باشیم.
*بازی با سایپا را چطور می‌بینی؟
تمامی دیدارها سخت است و بازی با سایپا نیز همین شرایط را خواهد داشت. باید در این دیدار خانگی به برتری برسیم و طلسم نبردن در تبریز را از بین ببریم