ملت ایران: سرپرست تیم استقلال در خصوص پیروزی اخیر تیمش مقابل بوریرام تایلند گفت: تیم تایلند در این بازی تیم قوی و قدرتمندی نشان داد توانست در دقایقی از مسابقه با چالاکی و دوندگی نفراتش نبض بازی را در دست بگیرد، در مجموع نظر من این است که اگر در دقایق ابتدایی بازی موفق می‌شدیم گل دوم را هم به ثمر برسانیم، شرایط به گونه دیگری رقم می‌خورد، اما باید به این نکته هم توجه داشت که نباید به این بازی خیلی هم بدبین باشیم. ما در این بازی ۳امتیاز حساس را گرفتیم، گل زدیم و البته گلی را هم دریافت نکردیم، به عقیده من نیمی از راه به خوبی طی شده و ما توانستیم در مقابل تیمی نتیجه بگیریم که در لیگ خودش باخت نداشته، در لیگ قهرمانان هم فقط یک بار در خانه چینی‌ها متحمل شکست شده که این دیدار دومین باخت آن‌ها بوده است. ماجدی در ادامه با اشاره به شرایط استقلال تا بازی برگشت ادامه داد: ما اگر قبول کنیم که حضور استقلال در بین چهار تیم بر‌تر آسیا و حتی رفتنش به فینال از افتخارات ملی هست که هست، همه مشکلات اتوماتیک وار حل می‌شود. همانطور که آقایان تاج و کفاشیان با حضور در اردوی استقلال گفته‌اند که به این تیم نگاه ملی وجود دارد، مطمئنا یک تعامل خوبی بین تیم ملی و استقلال بعمل خواهد آمد، بازیکنان هم ماشین و ربات نیستند، انسان هستند و در مقابل زمانی که بازی می‌کنند دو برابر احتیاج به استراحت دارند. اینطور نباشد که عده‌ای از کار‌شناسان بازیکنان ما را با تیم‌های اروپایی مقایسه کنند، هیچ چیز ما شباهتی به اروپا ندارد.

میرشاد ماجدی افزود: ما حدود ۲ماه پیش نامه‌هایی را به سازمان محترم لیگ ارسال کردیم و از آقایان خواهش کردیم که درباره فشردگی بازی‌های لیگ هم مساعدتی را به نماینده فوتبال کشورمان داشته باشند و حالا هم منتظر هستیم تا حداقل درباره بازی پنج شنبه استقلال مقابل هم نام اهوازی این مساعدت صورت گرفته و این دیدار به روز جمعه موکول شود تا مشکلی هم دراین باره نداشته باشیم.

سرپرست استقلال در آخر نیز با اشاره به غیبت هافبک صربستانی آبی پوشان در تمرینات این تیم گفت: گوران لاوره یک بازیکن حرفه‌ای است و حالا احقاق حقوق خود را از باشگاه خواستار شده، او با بنده تماس گرفت و این موضوع را به اطلاع رساند، من هم این موضوع را به مسئولین باشگاه منعکس کردم و منتظریم تا با رسیدن بودجه لازم مشکل این بازیکن نیز مرتفع شده و درجمع نفرات تیم حاضر شود