ملت ایران: میلان در هفته ی نخست رقابت های سری آ در حالی که با گل آندره آ پولی از حریف خود پیش افتاد در نهایت با حساب ۲-۱ تن به شکست داد. این نخستین شکست فصل روسونری در سری آ محسوب می شود. در این بازی لوکا تونی قطعا با زدن دو گل با ضربه سر ستاره میدان بود

به نقل از ac - milan. ir - آلگری پس از پایان بازی به خبرگزاری اسکای اسپورت گفت: " افتضاح بودیم. به عنوان یک تیم بسیار ضعیف عمل کردیم و باید در کنترل توپ دفت بیشتری می کردیم. "

" بازیکنان ما اجازه دادند تا ورونا پس از دریافت گل به بازی برگردد، در حالی که به شدت به مشکل خورده بودند. پس از گل بسیار بد بودیم و هلاس ورونا شایسته ی پیروزی بود. ما باید در این باره فکری کنیم. باید با انگیزه ی بیشتری به میدان برویم و با دست پر به خانه برگردیم. "

" بسیار عصبانی هستم چرا که خودمان با دستان خودمان زندگی را سخت می کنیم. ما با حریف خود بسیار مهربان بودیم، بد بازی کردیم و از لحاظ تکنیکی نیز ضعف داشتیم. "

" این بازی نخست بود و بسیار دردناک است که اینطور در هفته ی نخست شکست بخورید مخصوصا برای ما که چهارشنبه باید به مصاف پی اس وی برویم. "

" تونی اسطوره ی ورونا است و مانند یک شیر برای تیمش جنیگید روحیه ای که بازیکنان ما نیز باید داشته باشند. "

" برای نتیجه گیری باید روش دیگری را در پیش بگیریم برخی از بازیکنان ما در تمرینات پیش فصل نتوانستند در کنار ما باشند اما این بهانه ی مناسبی نیست. وقتی وارد زمین می شوید هر ده بازیکن باید از یکدیگر حمایت کنند اتفاقی که امروز رخ نداد. ما فقط ۱۳ دقیقه بازی تیمی انجام دادیم "

او در رابطه با دو پنالتی مشکوک گفت: " اشتباهات داور؟! من فقط در مورد بازی تیمم صحبت می کنم. "