ملت ایران: هفته دوم رقابتهای لیگ برتر انگلیس از امشب با برگزاری دیدارهایی آغاز می شود و درروزهای آتی ادامه خواهد یافت.
درمهمترین بازی های این هفته فولام میزبان آرسنال است. استون ویلا و لیورپول مقابل همدیگر قرار می گیرند. منچسترسیتی در خانه کاردیف به میدان خواهد رفت و دو تیم منچستریونایتد و چلسی مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت.
اوضاع جدول
در پایان هفته اول این رقابت ها، و در شرایطی که چلسی و استون ویلا یک بازی زودهنگام برگزار کرده اند، چلسی با کسب هر شش امتیاز ممکن در صدر است و تیمهای سیتی، یونایتد، وستهم، استون ویلا، فولام، لیورپول، ساوثهمپتون وتاتنهام همگی با سه امتیاز رده های دوم تا نهم جدول را در اختیار دارند. دو تیم اورتون و نورویچ هم یک امتیازی هستند.
بازی های مهم هفته
قطعا مهمترین دیدار این هفته، منچستریونایتد میزبان چلسی است. فولام و آرسنال با هم بازی می کنند و سیتی مقابل کاردیف قرار خواهد گرفت. استون ویلا و لیورپول با هم دیدار خواهند کرد. تاتنهام هم میزبان سوانسی است.
برترین گلزنان
درحال حاضر بنتکه، مهاجم استون ویلا با زدن ۳ گل در صدر جدول گلزنان رقابتهای این فصل لیگ برتر است. روبین فان پرسی و دانی ولبک هر دو از یونایتد با زدن ۲ گل در رده های دوم و سوم هستند و روبرتو سولدادو از تاتنهام و ریکی لامبرگ از ساوثهمپتون هر کدام یک گل زده اند و یک پاس گل داده اند.
برنامه بازیهای این هفته رقابتهای لیگ برتر بدین ترتیب است
شنبه ۲ شهریور(۲۴ آگوست)
فولام - آرسنال
اورتون - وست بروم
هال سیتی - نوروویچ سیتی
نیوکاسل یونایتد – وستهم
ساوثهمپتون - ساندرلند
استوک سیتی - کریستال پالاس
استون ویلا - لیورپول
یکشنبه ۳ شهریور(۲۵ آگوست)
کاردیف سیتی - منچسترسیتی
تاتنهام - سوانسی سیتی
دوشنبه ۴ شهریور(۲۶ آگوست)
منچستریونایتد - چلسی