ملت ایران: ظاهرا حرف مدافع باتجربه پرسپولیس درست بود چرا که پرسپولیس هر سه بردش را در ورزشگاه آزادی محل انجام بازی های خانگی اش به دست آورده و در سه مسابقه دیگر بیرون از این ورزشگاه یا مساوی کرده یا باخته است.

آنها در اصفهان و مقابل تیم دست و پا بسته ذوب آهن به تساوی بدون گل رسیدند و مقابل سایپا و نفت تهران شکست خوردند. اما سوال اینجاست آیا در دیدارهایی که پرسپولیس در ورزشگاه انقلاب کرج و تختی تهران شکست خورد چه اتفاقی علیه پرسپولیس رخ داد تا آنها احساس غربت کنند و قافیه را ببازند؟ اصلا سایپا و نفت تهران در این دو بازی چقدر تماشاگر داشتند تا عرصه را برای دایی و تیمش سخت کنند و گرفتن امتیاز از این بازی ها دشوار باشد؟ اصلا کدام داور در این دو بازی تحت تاثیر میزبان قرار گرفت که به ضرر پرسپولیس سوت بزند یا کدام اتفاق رخ داد تا بگوئیم شرایط بازی به نفع میزبان بوده و مسوولان برگزار کننده مسابقه هر کاری کرده اند تا تیم میزبان در خانه(!) اش نتیجه بگیرد؟ یا در نگاهی کلی تر باید اینگونه از بازیکن پرسپولیس پرسید که کجای این بازی ها را می توان شبیه به بازی های خارج از خانه دانست؟

برای یادآوری بد نیست بگوئیم نفت تهران هم مثل پرسپولیس برای اولین بار بود که این فصل در ورزشگاه تختی بازی می کرد و اگر نور کم بوده یا چمن کیفیت نداشت برای این تیم هم بوده است.

با در نظر گرفتن این اتفاقات خدا به پرسپولیسی ها برای بازی های خارج از خانه واقعی رحم کند!