ملت ایران: گسترش فولاد تبریز که بعد از باخت روز اول مقابل استقلال تهران دیگر شکست نخورده بود، امشب در خانه مغلوب داماش گیلان شد. رسول خطیبی با اشاره به یک صحنه پنالتی و یک گل مردود گناه شکست را به گردن داور انداخته اما با این وجود این باخت را برای مغرور نشدن شاگردانش لازم می داند. صحبت های او را در نشست مطبوعاتی بخوانید:
بالاخره باختید؛ چطور شد؟
از طرف خودم از تماشاگران و اهالی تبریز عذرخواهی می کنم، فوتبال را ما بازی کردیم اما نتیجه به سود ما نشد از اول تا آخر بازی حریف عملکرد بسته ای داشت و به دنبال استفاده از ضد حملات بود.بازیکنان حریف زیاد زمین می افتادند، ما برای حریفانی که بسته بازی می کنند برنامه داریم اما بدشانسی دامان مان را گرفت.
قضاوت داور؛ چطور بود؟
در مورد داوری صحبت نمی کنم اما داور امروز همان داوری بازی ما با استقلال بود و خیلی بازی را نگه می داشت، نمی دانم شرایط جسمانی او در چه شرایطی است یا اینکه نوع داوری او شاید اینگونه است. در نیمه اول یک پنالتی برای ما نگرفت و گلی هم که به ثمر رساندیم به اعتقاد کارشناسان درست بوده است، نمی توانیم کاری بکنیم، تنها از مسئولان انتظار داریم نظارت بیشتری داشته باشند.
نتایج در ادامه فصل؛ چقدر امیدوار هستید؟
ان شاءالله تا نیم فصل مشکلاتمان را برطرف می کنیم تا نتایج بهتری بگیریم در نیمه دوم فشار زیادی آوردیم اما در فوتبال تیمی که خوب بازی می کند همیشه برنده نیست. دو بر صفر باختیم از بدشانسی مان ابتدای نیمه دوم یک تعویض اجباری داشتیم و نتوانستیم در ادامه تعویض تاکتیکی کنیم، نمی گویم خیلی خوب بودیم اما از حریف بهتر بودیم، کیفیت بازی ما نسبت به قبل پایین تر شده بود، امیدوارم این شکست نقطه عطفی برای ما شود و غرور تیم از بین برود.