ملت ایران: حسین فرکی بر خلاف عبدالله ویسی از تصمیم داور دربی اهواز در صحنه منجر به اخراج بازیکن استقلال و رقم خوردن گل دوم فولاد، رضایت کامل داشت و آن را یک تصمیم شجاعانه دانست! فرکی همچنین به ضعف خط دفاعی تیمش اذعان کرد و وعده داد که با برطرف کردن این ضعف مشهد به نتایج خوب فولاد تداوم ببخشد. صحبت های فرکی را می خوانید.
انصافاً تماشاگرپسند بود
خدا را شکر که سه امتیاز را گرفتیم. انصافاً بازی زیبا و تماشاگر پسندی را شاهد بودیم. از نظر من، هر دو تیم خوب بازی کردند اما در نهایت فولاد توانست از برتری اش استفاده کند و پیروز شود. استقلال خوزستان خیلی زود ما را غافلگیر کرد اما بچه ها توانستند به بازی برگردند و نتیجه را جبران کنند.
تصمیم داور نقطه عطف بازی بود
فکر می کنم تصمیم خوب داور در صحنه گل دوم فولاد که بازیکن استقلال هم اخراج شد، نقطه عطف این بازی بود. به نظرم داور مسابقه با این تصمیم شجاعانه و خوب، توانست مدیریت و شجاعت خود را به نمایش بگذارد.
در خط دفاعی ضعف داریم
درست است که برنده شدیم و به تهایی صدرنشین هستیم اما نباید از نقاط ضعف تیم غافل بشویم. خط دفاعی فولاد خوزستان آسیب پذیر نشان داد و باید برای رفع این نقاط ضعف تلاش کنیم. حساسیت صدرنشینی در لیگ برتر و استرس دربی باعثاین اشتباهات شد و باید برای بازی های آینده اقدام به رفع آن ها کنیم.
باخت پرسپولیس از بدشانسی ماست
چند هفته است که با هر تیمی بازی داریم، در بازی قبل از آن شکست می خورد و با انگیزه بالا برای جبران باخت به مصاف فولاد می آید. بازی با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران قطعاً بازی بسیار سختی است ولی برای آن مسابقه برنامه خاصی داریم و برای ادامه صدرنشینی باید امتیازات لازم را از پرسپولیس بگیریم.