ملت ایران: بعد از بازی تنها بازیکنانی که از تیم نفت مقابل دوربین ها صحبت کردند دو چهره شناخته شده و باتجربه این تیم بودند. یکی رضا نوروزی بود که گل نزد اما جایزه فنی ترین بازیکن میدان را گرفت و دیگری احمد آل نعمه که مثل دیگر مدافعان نفت حتی یک اشتباه مرتکب نشد.
احمد آل نعمه:خدا را شکر امروز به سه امتیاز بازی رسیدیم. شرایطمان را در جدول باید بهتر می کردیم. تماشاگران با پرسپولیس بودند و ما تماشاگر نداشتیم. شاید بازی اگر در آزادی بود وضعیت فرق می کرد اما در خانه خودمان بازی کردیم.
مستحق پیروزی بودیم و فرصت های زیادی داشتیم. سه تا موقعیت صد در صد را گل نکردیم. خدا را شکر توانستیم به پیروزی برسیم و این موفقیت ما را در بین بالا نشینان قرار می دهد.دو سال است که خوب عمل می کنیم و ان شاءالله بتوانیم این روند را ادامه دهیم و در جمع بالا نشینان قرار بگیریم.
رضا نوروزی:پرسپولیس ضعیف تر از ما بود و ما پیروز شدیم، حق نفت پیروزی بود که به آن رسیدیم.حضور کی روش به ما انگیزه زیادی می دهد زیرا همه بازیکنان دوست دارند به تیم ملی دعوت شوند من هم مثل همه این آرزو را دارم. از نظر کی روش هم به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شدم و این یعنی اینکه من خوب بودم.
جایزه ای که گرفتم از طرف سازمان لیگ به من داده شد و نمی دانم چیست، شاید یک لوح تقدیر باشد. چون هنوز بازش نکرده ام یک سکه هم قرار است به باشگاه بدهند که به من داده شود.دو موقعیت صد درصد گلزنی را از دست دادیم، نور ورزشگاه کم بود و توپ را در یک صحنه ندیدم و فقط به آن ضربه زدم.
ما فصل قبل هم بازی های خوبی انجام دادیم، در این فصل هم تمرینات بدنی بسیار خوبی داشتیم که این به ما کمک کرد از نظر تاکتکیی و بدنی به وضعیت ایده آل رسیدیم.
منصور قنبرزاده:بازی خوبی بود، هر دو تیم خوب بازی کردند و بازیکنان با تمام توانشان در میدان حاضر شدند و نتیجه خوبی هم برای ما به دست آمد.ما از حق میزبانی خود استفاده کردیم و هیچ مشکل خاصی هم به وجود نیامد و برنامه های فرهنگی اجرا شد. ۳۰ هزار نفر گنجایش ورزشگاه بود که تقریبا نیمی از آن تکمیل شد.
علی قربانی:بازی بسیار خوبی بود و شیرین ترین گلم را به ثمر رساندم. این گل خیلی به دلم چسبید و به دلیل اینکه در دقایق آخر بود شش امتیاز داشت. ما در ورزشگاه خودمان بازی کردیم. بهترین استفاده را از دست کم گرفتن پرسپولیس بردیم. آن ها حرفی برای گفتن نداشتند و چه بسا که می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم.