ملت ایران: مجید جلالی، سرمربی تراکتورسازی تبریز برابر شاگردان قعرنشین غلامحسین پیروانی به یک تساوی رضایت دادند تا با کسب نهمین امتیاز در رده ی ششم جدول قرار گیرند و با اختلاف ۶ امتیازی نسبت به صدرنشین کمی از جمع مدعیان دور شده باشند. جلالی جمعه شب در نشست خبری بازی بعد از دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و تراکتورسازی تبریز که با تساوی بدون گل همراه بود، در مورد شرایط این دیدار گفت:
توقف برابر قعرنشین؛ شرایط این دیدار چطور بود؟
با توپ خوب کار می کنیم اما نمی توانیم بازی را ببریم. متاسفانه با موقعیت ها ساده برخورد می کنیم و آن ها را از دست می دهیم. این در حالی است که سایر تیم ها از کمترین موقعیت گل می سازند و برد کسب می کنند. دیگر نمی توانم تحمل کنم که در هر بازی موقعیت از دست بدهیم.
دوری از جمع مدعیان؛ این طور نیست؟
لیگ برتر این طور نیست که بخواهیم با آزمون و خطا کار را جلو ببریم. مقابل مس کرمان ۸ موقعیت و مقابل فجر ۳ موقعیت از دست دادیم. این طوری نمی توانیم انتظارات را برآورده کنیم.
داوری؛ قضاوتی در این رابطه ندارید؟
نمی دانم صحنه ای را که دیدم، پنالتی بود یا نه اما احساس می کنم داور ابتدا می خواست پنالتی را برای ما بگیرد که یک باره رایش برگشت.
اولتیماتوم؛ زمان آن دوباره فرا نرسیده است؟
مربیان مانند پرنده هایی هستند که از نشستن روی شاخه های لرزان واهمه ای ندارند. تمام تمرکزم روی تیم و کسب نتیجه است. به مدیران هم حق می دهم که بیشتر از من تحت فشار باشند.