ملت ایران: زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم سپاهان پس از دو شکست متوالی در لیگ برتر و جا ماندن از جمع مدعیان، در شرایطی که دیگر مجتبی جباری را در اختیار نداشت موفق شد با دبل محمد غلامی به یک پیروزی دست یابد و بار دیگر به جمع مدعیان بازگردد. کرانچار پس از برد دو بر یک سپاهان برابر صبای قم در هفته ششم لیگ برتر در مورد شرایط این دیدار گفت:
پیروزی برابر صبا؛ چه طعمی داشت؟
باید این بازی را می بردیم تا هم شکست های قبلی را جبران و هم سیر صعودی خود را مجددا طی می کردیم.
دقیقه ی ۷۰؛ چرا فقط تا این دقیقه ایده آل هستید؟
اگرچه در مورد این بازی با شما موافق هستم اما امروز در نیمه دوم بد بازی نکردیم و حتی می توانستیم سه تا چهار گل را نیز بزنیم. مشکل اصلی تیم ما گل نزدن است.
جهان عالیان؛ کیفیت این بازیکن را چطور ارزیابی می کیند؟
جهان عالیان بازیکن جوان و خوبی است که در بازی های گذشته کیفیت خوب بازی خود را نشان داده بود و بسیار خوشحالم که در بازی امروز مهر تاییدی بر کیفیت بازی خوب خود زد.
مجتبی جباری؛ آخرین وضعیت این ستاره چیست؟
مجتبی جباری یک بازیکن صاحب کیفیت خوب است و مشکل اصلی که دارد این است که گویا در سپاهان حضور ندارد. من با او صحبت کردم و به او گفتم کسی که به رنگ طلایی سپاهان تعلق ندارد، نمی تواند برای این تیم بازی کند.
به مجتبی جباری گفتم برود و فکرهایش را انجام دهد. اگر توانست مشکلش را حل کند بازگردد ولی اگر بخواهد هنوز هم به سپاهان تعصب نداشته باشد، من با او کاری ندارم و دستش را در دست مدیران باشگاه می گذارم.
هادی عقیلی؛ با شرایط سطح پائین چرا همچنان فیکس بازی می کند؟
خلیلی زاده و عقیلی یکی از بهترین زوج های خط دفاعی ایران هستند. اما امروز ما حملات زیادی را انجام دادیم و تیم ما در حالت هجومی و حمله ای قرار داشت. اشتباه از هر بازیکنی رخ می دهد و در خط دفاعی نیز رخ دادن اشتباه طبیعی و امکان پذیر است و هادی عقیلی نیز از این قضیه مستثنی نیست.
مایلی کهن داوری را اهرم فشار می داند؛ نظر شما چیست؟
من این را می دانم که باخت های سپاهان در بازی های گذشته به دلیل اشتباهات خودمان بوده است و نباید دیگر آن اشتباه ها را انجام دهیم. مطمئن باشید در بازی های بعدی قول می دهم که سپاهان چنین اشتباهات فاحشی را انجام ندهد. البته در مورد بازی استقلال و داماش صحبتی ندارم.