ملت ایران: با وجود باخت در ورزشگاه تختی و متحمل شدن دومین شکست فصل برخی از بازیکنان پرسپولیس در میکسدزون این ورزشگاه پلسخگوی خبرنگاران و دوربین های تلویزیونی بودند و البته بدون اینکه به ضعف های فنی شان اشاره کنند این بار زمین نامساعد تختی و نور کم این ورزشگاه را یکی از مهم ترین علل باخت شان توصیف کردند.
محسن بنگر:باختیم و باخت دقیقه اول و آخر ندارد یک بازی دیگر خارج از خانه را هم باختیم، نمی دانم چرا اینگونه می شود. البته زمین ورزشگاه تختی افتضاح است حتی زمین تمرین ما بهتر از این زمین است و خود نفتی ها از زمین رضایت ندارند. نور ورزشگاه هم خیلی کم بود.
دو گل خورده در شش بازی آمار بدی نیست اما امتیازهای زیادی از دست دادیم که این امتیازها در پایان فصل به ضرر ما خواهد شد.
سید مهدی سید صالحی:بازی خوبی بود و فکر می کنم مستحق باخت نبودیم. با این شکست شرمنده مردم و دایی شدیم.
حتما حکمتی است که در طول هفته زحمت می کشیم اما در مسابقه با بد شانسی ما یا خوش شانسی حریف نتیجه را واگذار می کنیم. در این مسابقه نفتی ها کار خاصی انجام ندادند اما پیروز شدند. در خصوص زمین مسابقه هم باید بگویم که شرایط خوبی نداشت.
شکست مان را نباید به کیفیت بد زمین ربط دهیم. فکر می کنم تساوی عادلانه تر بود و امیدوارم بتوانیم در بازی های بعد این نتایج را جبران کنیم. روند پرسپولیس رو به رشد است و سرانجام عروسی به کوچه ما هم می آید.
به پرسپولیس آمده ام تا دینم را ادا کنم. تمام تلاشم را برای موفقیت تیمم به کار می گیرم و امیدوارم خدا به همه عزت بدهد.
محمد نوری:میزبانی را از ما گرفتند البته ما میزبان نبودیم ولی در ورزشگاهی بازی کردیم که نور آن کم بود، در دقیقه ۹۲ هم گل خوردیم که دیگر فرصتی برای جبران نداشتیم.
این برای ما تجربه می شود تا در بازی های آینده بهتر بازی کنیم. دو بازی سخت با فولاد و استقلال در پیش داریم که باید در هر دو مسابقه پیروز شویم.
محمد پنجعلی:بازی خوبی نبود، باید قدر امتیازات مان را در تهران بدانیم و هواداران می توانند ناراحت باشند. باید به دایی فرصت بدهیم. تیم هنوز در فصل بدنسازی قرار دارد و این مشکلات در این مقطع وجود دارد اما باید بدانیم در تهران نباید به راحتی امتیاز از دست داد. دو باخت بد کسب کردیم و تیم به دلیل حضور در بدنسازی همچنان سنگین است.
سعید شیرینی:این پیروزی را به مسوولینی که اصرار می کردند بازی در این ورزشگاه برگزار شود تبریک می گویم. از زمین، رختکن نامناسب، عقربه های کند و پذیرای نامناسب همه در این موضوعات تاثیر داشتند. از همه تماشاگران پرسپولیس عذرخواهی می کنم و این مسائل همه و همه نشان می دهد که این فوتبال حرفه ای بود!
یکی از دوستان مسوول که در جلسه هماهنگی حضور داشت از ما خواست که در مصاحبه های خود از هواداران بخواهیم کمتر به ورزشگاه بیایند، اینها همه نشان دهنده فوتبال حرفه ای است که امیدواریم آقایان موفق باشند.
نمی دانم معنای این حرف ها چیست شاید دوستان نمی خواهند موفقیت پرسپولیس را ببینند. فقط تأسف می خورم. البته منکر بازی خوب نفت تهران نمی شوم و به کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک می گویم. به نظرم برخی دنبال موفقیت یکسری تیم خاص هستند و این وسط پرسپولیس و حتی استقلال باید قربانی شوند.