ملت ایران: آبی ها در دیداری سخت توانستند بوریرام تایلند را مغلوب کنند. پس از این دیدار عده ای از بازیکنان معتقد بودند که نمایش خوبی نداشتند و عده‌ای هم معتقد به نمایشی قابل توجه! میکسدزون استقلال را در زیر می توانید بخوانید:

عابدینی: بازیکن تایلندی مرا زد اما پنالتی نبود!

فردین عابدینی نوع بازی تیمش را ستود و درباره این دیدار گفت: کل تیم عالی بازی کرد البته آنها بازی را در دست داشتند اما به خوبی توانستیم نتیجه را به خود اختصاص دهیم
در آخر بازی با توجه به شرایط بازی برای اینکه ضد حمله نخوریم متمایل به عقب کار می‌کردیم.
البته در بازی برگشت کار سختی در پیش داریم و باید با آنالیز کاملی به مصاف حریف برویم.
در صحنه ای که با بازیکن تایلندی برخورد داشتم, روی پاس خوب خسرو حیدری نفوذ کردم اما پس از برخورد بازیکن حریف سرنگون شدم. از پشت من را زدند اما فکر نمی‌کنم پنالتی باشد.

بیک زاده: خوب بازی نکردیم

هاشم بیگ زاده با اذعان به اینکه تیمش اصلا خوب بازی نکرد گفت:
بازی خوبی نکردیم و نتوانستیم عملکرد همیشگی مان را داشته باشیم، انشالله بتوانیم در برگشت نتیجه را جبران کنیم
گل زودهنگامی را به ثمر رساندیم اما استقلال همیشگی نبودیم. بازی برگشت بسیار سخت است و باید تلاش دوبرابری بکنیم. درست است پیروز شدیم اما نباید آن مسابقه را دست کم بگیریم.
من مصدوم بودم و تازه دوباره به میدان رفتم انشالله بتوانم در آینده وضعیت بهتری پیدا کنم.

اکبرپور: صعود می‌کنیم!

اکبرپور درباره ی بازی سخت با بویرام می گوید:
واقعا بازی سختی بود، فکر نمی‌کردیم اینقدر این تیم خوب بازی کند، من بازی‌های آسیایی و بزرگ زیادی انجام دادم، مقابل الهلال و الاتحاد که از قدرت‌های آسیا هستند اینقدر اذیت نشده بودیم.
آنها واقعا خوب و با برنامه بودند، خوشبختانه توانستیم گل بزنیم و گلی هم دریافت نکردیم، مطمئن باشید شرایط در تایلند عوض خواهد شد، ما بیرون از خانه بهتر بازی خواهیم کرد و مطمئن باشید صعود می‌کنیم.

عمران‌زاده: خسته بودیم, بهتر می‌شویم

حنیف عمران‌زاده معتقد است تیمش در مجموع خوب بازی کرده است اما خسته بوده اند. وی گفت: بازی خوبی کردیم البته ما به خاطر بازی مقابل داماش گیلان و اینکه روی چمن مصنوعی به میدان رفته بودیم کمی خسته شده بودیم اما در کل خوب کار کردیم
خیلی‌ها می‌گفتند تیم تایلندی ضعیف است اما نشان دادند تیم خوبی هستند. ما موقعیت‌های بیشتری داشتیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

صادقی: بازی برگشت ایران - استرالیا می‌شود

امیرحسین صادقی که با مصدومیت بازی می‌کرد گفت:
بازی سختی بود، متأسفانه فکر کنم به خاطر شرایط بدنی بازی خوبی انجام ندادیم.
زود به گل رسیدیم و کمی به علت مسائل بدنی شاید شیرازه تیم از هم پاشید و نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم، در مجموع فوتبال خوبی بازی نکردیم اما مهم این بود که گل نخوردیم.
فکر می‌کنم بازی برگشت همانند بازی ایران و استرالیا شود که هر سه دقیقه یک توپ به گل برود.