ملت ایران: علی فتح‌اله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال که عصر دیروز با حضور علی کفاشیان و مهدی تاج خرده کدورت‌های خود با امیر قلعه‌نوئی را نیز حداقل در ظاهر کنار گذاشت، پس از پیروزی یک بر صفر استقلال در مرحله رفت یک چهارم نهایی قهرمانان آسیا، گفت:

پیروزی برابر بوریرام؛ چطور بود؟

خیلی‌ها می‌گفتند تیم تایلندی ضعیف است اما آنها سه بازیکن اسپانیایی و چند بازیکن از ژاپن و سایر کشورها داشتند، آنها یک تیم فرا ملی بودند. ما هیچ اختلافی نداریم همه در استقلال همدل هستیم دیروز نه تنها من بلکه کفاشیان و تاج هم به اردوی استقلال آمدند. همچنین از تماشاگران ممنون هستم که حضور ۹۵هزار نفری داشتند و رکورد زدند.

شرایط مالی بد استقلال؛ همچنان ادامه دارد؟

از بچه‌های تیم شرمنده هستم درست است آنها چیزی نمی‌گویند اما به عنوان بزرگتر تیم به خاطر اینکه دستم خالی است، ناراحتم. امیدواریم تکلیف وزارت ورزش هرچه زودتر مشخص شود و حقی که مجلس برای ما مشخص کرده حداقل نصفش را به ما بدهند. دیروز ۹۵هزار هوادار همدل به ورزشگاه آمدند و توانستیم با کمک یکدیگر نتیجه بگیریم.

اختلاف سلیقه با قلعه‌نوئی؛ دوستانه یا مغرضانه؟

سلیقه‌ها همیشه متفاوت است. گاهی این اختلاف سلیقه‌ها دوستانه و گاهی مغرضانه است. همه چیز بین من و امیر قلعه‌نویی دوستانه است، سالها با هم کار کردیم و تمام توانمان را می‌گذاریم تا ستاره سوم را به دست بیاوریم.

قهر، فتح‌اله زاده و قلعه‌نوئی؛ حقیقت دارد؟

ما قهر نیستیم گاهی بعضی چیزها مطرح می‌شود که می‌گویند اختلاف وجود دارد اما اگر ما اختلاف داشتیم آیا می‌توانستیم با این بی‌پولی تیم را به اینجا برسانیم. اختلاف سلیقه هست اما اختلاف عقیدتی بین ما وجود ندارد.