به گزارش ملت ایران به نقل از فارس شب گذشته این پیکار دوستانه که از یک سال قبل مورد توافق واقع شد، در ورزشگاه آلیانس آره نا انجام شد که با پیروزی ۳ بر ۲ بایرن همراه شد.

در این جدال تونی کروس ۱۶، نیلس پترسن ۲۷ و ماریو گومس ۸۶ برای باوارایی ها گلزنی کردند. در حالیکه ملی پوشان هلند توسط یان کلاس هونتلار ۱۷ و نارسینگ ۱۹ به گل رسیدند.

در این دیدار آرین روبن، ستاره هلندی مونیخی ها در ترکیب تیم نایب قهرمانی بوندس لیگا جای نگرفت. بلکه در اواخر نیمه دوم و از دقیقه ۷۶ به جای نارسینگ وارد ترکیب تیم هلند شد.

در شرایطی که این دیدار بخاطر حل اختلافات دو سال قبل بایرن و فدراسیون فوتبال هلند به خاطر او برگزار شد، ستاره تکنیکی بخاطر هدر دادن یک ضربه پنالتی سرنوشت ساز در دیدار شنبه شب فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل چلسی، مورد سرزنش هواداران مونیخی قرار گرفت. وی هر گاه که در این دیدار صاحب توپ شد، به همین خاطر شعارها و سوت های را علیه خود شنید.

دو سال قبل پس از بازگشت روبن از تعطیلات تابستانی بعد از حضور در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی به تمرینات بایرن، مسئولان تیم آلمانی متوجه شدند در حین پیکارهای آفریقای جنوبی، روبن با جراحتی عمیق در پای خود، بدون توجه کادر پزشکی تیم کشورش بازی کرده است. این موضوع که استراحت اجباری در طول فصل را برای ستاره ۲۸ ساله به ارمغان آورد، باعثاعتراض مونیخی ها شد و در پی آن کشمکش کلامی عجیبی میان طرفین ایجاد شد که ماه ها به طول انجامید و سرانجام سال گذشته طرف هلندی توافق کرد بعنوان غرامت دیداری دوستانه انجام دهد.