ملت ایران: محمود تیغ‌نورد که در کنار فرزاد حسین‌خانی زوج خوبی را در مس تشکیل داده‌اند پس از بازی با تراکتور حرف‌های زیادی برای گفتن داشت. محمود تیغ‌نورد که دلش از بعضی از مسائل پر بود حرف‌های جالبی زد.

از بازی با تراکتور بگو. فکر کنم درزمین حریف باید بازی سختی را تجربه کرده باشی؟

بازی مقابل تراکتور و هواداران پرشورش همیشه سخت بوده است. تراکتور هوادارانی دارد که واقعا تراکتور را بزرگ کرده‌اند. وگرنه به نظر من تراکتور بدون هوادارانش می‌تواند یک تیم معمولی باشد. البته در این بازی اقای جلالی برای تیمش تاکتیک خاصی در ذهن نداشت آنها فقط توپ را می‌گرفتند و روی دروازه ما سانتر می‌کردند در واقع به سبک قدیمی فوتبال بازی می‌کردند. ما هم با صحبت‌های آقای یاوری خیلی راحت توانستیم حملات آنها را دفع کنیم و در نهایت توانستیم با کسب یک امتیاز از تبریز خارج شویم.

در این بازی یکی از بهترین بازیکنان میدان بودی، بازی در مقابل علی کریمی، مهدی کیانی و خط هافبک قدرتمند تراکتور چطور بود؟

من قبلا هم روبه‌روی همه آنها بازی کرده‌ام اما باز هم تاکید می‌کنم بازی مقابل تراکتور و در تبریز کار سختی است ولی خب خدا کمک کرد و با صحبت‌های فنی محمود یاوری توانستم در زمین فوتبال با دوندگی زیاد بازی خوبی را از خودم به نمایش بگذارم و در نهایت هم خدا کمک کرد که در این زمینه سربلند باشم.

در ابتدای فصل صحبت از رفتن تو به تراکتور بود اما این اتفاق نیفتاد؟

بله آقای جلالی در فولاد هم که بودند به دنبال جذب من بودند اما ایشان در نهایت نمی‌دانم چه اتفاقاتی می‌افتاد که همیشه در دقیقه ۹۰ نظرش عوض می‌شد و می‌گفت که من دنبال بازیکن بین‌المللی هستم. در تراکتور هم این حرف را از او شنیدم و در این بازی بازیکن بین‌المللی او را نیز دیدم. بازیکنی که به مراتب از بازیکنان جوان و آینده‌دار بومی تبریز ضعیف‌تر بود و تنها تفاوتش در بین‌المللی بودن رنگ موهایش بود، خدا کمک کرد در زمین فوتبال به آقای جلالی نشان دادم که بین‌المللی بودن یعنی چه. امیدوارم خدا کمک تا از این بین هم موفق باشم و این روند مثبتی که با تیم مس کرمان در پیش گرفتیم ادامه دهیم.

به نظرت مس کرمان می‌تواند به اهدافی که دارد برسد؟

باشگاه مس کرمان باشگاه حرفه‌ایست و با مدیریتی که دارد و مجموعه کارخانه مس که از ورزش حمایت خاصی می‌کند همیشه شرایط خوبی داشته است. مس کرمان باشگاه خوبی است و در همه زمینه‌ها حرفه‌ای عمل می‌کند. هوادارانش هم تا آنجایی که من می‌دانم پرشور و همیشه حامی تیمشان بودند. من امیدوارم با بازی‌های خوبی که انجام می‌دهیم آنها را قانع کنیم که در بازی‌های خانگی ورزشگاه را پر کنند و مثل همیشه از ما حمایت کنند چرا که ما به حمایت آنها احتیاج داریم. از نظر فنی هم باید بگویم تیم ما برخلاف آنچه گفته می‌شود در خط دفاعی مشکل داریم این‌طور نیست و فقط بازیکنان جوانی داریم که آن هم با هماهنگی‌ای که الان در بین بچه‌ها به وجود آمده و با افکار تاکتیکی محمود یاوری سرمربی تیم حل شده است. من فکر می‌کنم تیم مس با وجود بازیکنان خوبی که در تمام خطوط دارد پتانسیل این را دارد که در بالای جدول حضور داشته باشد. امیدوارم این اتفاق بیفتد تا مردم کرمان شادی این موفقیت را لمس کنند.