ملت ایران: ایکر کاسیاس دروازه بان اسپانیایی باشگاه رئال مادرید رقابتهای این فصل با آنچلوتی را دقیقا مثل اواخر فصل گذشته با مورینیو و روی نیمکت ذخیره ها آغاز کرد.

دروازه بان اسپانیایی که در ماه های پایانی حضور مورینیو روی نیمکت رئال، مبدل به یک عضو ثابت نیمکت ذخیره های رئال شده بود، دیشب و دراولین بازی رئال در فصل جدید رقابتهای لالیگا در تیم آنچلوتی نیز نیمکت نشین بود و دیگو لوپس را در درون دروازه می دید. سرمربی ایتالیایی با قراردادن دیگو لوپس در درون دروازه تیمش و نیمکت نشین کردن کاسیاس تعجب همگان را به همراه داشت.

سرمربی ایتالیایی درکنفرانس خبری اش قبل از برگزاری این بازی هم دراین باره هشدار داده بود واعلام کرده بود که هنوز تصمیم نگرفته که چه کسی دروازه بان اصلی تیمش خواهد بود ولی درنهایت دیگو لوپس انتخاب او بوده؛ دروازه بانی که در جریان اردوی پیش فصل به صورت تمام و کمال در اختیار کارلتو بود و حالا او را به کاسیاسی که در ۲۰ روز پایانی اردو به جمع کهکشانی ها ملحق شده بود، ترجیح داده.(کاسیاس به دلیل حضور دراردوی تیم ملی اسپانیا در رقابتهای جام کنفدراسیونها، به همراه سایر ملی پوشان اسپانیایی و برزیلی دیرتر از سایر بازیکنان رئال به اردوی این تیم ملحق شد.)