ملت ایران: هفته‌ی دوم رقابت‌های بوندسلیگا شب گذشته با دیدار دو تیم بورسیا دورتموند و آینتراخت برانشویگ به پایان رسید و شاگردان تورستن لیبرکنشت با وجود درخشش دانیال داوری، دروازه‌بان ۲۵ ساله‌ی ایرانی خود دومین شکست فصل را تجربه کردند.

دانیال داوری که پس از مصدومیت خود از ناحیه‌ی زانو در تمرینات پیش‌فصل کمی جایگاه خود در ترکیب اصلی را متزلزل دید و دیدار نخست را از روی نیمکت به عنوان ذخیره‌ی ماریان پتکوویچ دنبال کرد، روز گذشته بار دیگر به ترکیب اصلی بازگشت و برابر شاگردان یورگن کلوپ که نائب قهرمان اروپا بودند، به میدان رفت و نمایش بسیار قابل قبولی را ارئه کرد.

دانیال داوری، سنگربان ۲۵ ساله‌ی شیرهای زرد پس از متحمل شدن شکست دیگر در بوندسلیگا به سایت رسمی باشگاه برانشویگ گفت: " ما در این دیدار مقابل یکی از بهترین تیم‌های اروپا بازی کردیم که محک خیلی خوبی برای‌مان بود. این‌که موفق شدیم گل اول فصل خود را به دورتموند بزنیم نکته‌ی مثبتی است ولی متاسفانه برای نتیجه گرفتن کافی نبود.

تا وقتی که نتیجه یک بر صفر شود روند بازی متفاوت بود ولی همین چیزها است که باعثتمایز بوندس‌لیگا می‌شود و تیم‌ها برخلاف چیزی که در ظاهر هستند عملکرد متفاوتی از خود نشان می‌دهند.

مهاجمین دورتموند کیفیت کار بسیار بالایی دارند. آنها از هیچ، همه چیز می‌سازند. در بوندس‌لیگا تو به عنوان دروازه‌بان ۹۰ دقیقه تمام باید چشمانی باز داشته باشی و حتی پلک هم نزنی! "