ملت ایران: این طور به نظر می رسد که «سکوت» سیاست جدید گرثبیل برای اعلام مخالفتش با پافشاری سران تاتنهام برای حفظ او در این تیم است.
این ستاره ولزی تمایل زیادی دارد تابا جدایی از تاتنهام به رئال مادرید منتقل شود و تا الان خواسته اش با موافقت سران باشگاه انگلیسی همراه نبوده. دراین میان آندره ویلاس بواس سرمربی جوان تاتنهام در گفتگو با ایی. اس. پی. ان اعلام کرده که از سکوت بیل ناراحت است. چرا که با این شرایط از حال و روز و شرایط روحی او خبردار نیست. بااین وجود این سرمربی پرتغالی نیز تاکید کرده که آینده بیل در تاتنهام خواهد بود.
ویلاس بواس در صحبت هایی گفت: «هیچ کسی از شرایط روحی گرثخبر ندارد. تنها چیزی که ما می بینیم این است که بیل به جلسه تمرینی تیم می آید و بعد هم می رود. حالش خوب است. ایده آل ترین حالت ممکن برای ما این است که او اینجا بماند. آینده او در اینجاست.»
این روزها کسی از حال و روز روحی بیل خبر ندارد. البته ویلاس بواس اعلام کرده که بیل از نظر شرایط فیزیکی اوضاع خوبی دارد؛ هرچند که فاصله زیادی با هم تیمی هایش دارد. ویلاس بواس دربخش دیگری از صحبت هایش اعلام کرده که بیل در اولین بازی تاتنهام در رقابت های این فصل لیگ برتر مقابل کریستال پالاس غایب خواهد بود