ملت ایران: با وجودی که سسک فابرگاس اخیرا در صحبت هایی اعلام کرده که می خواهددر بارسلونا فوتبالش را دنبال کند، اما سران یونایتد هنوز از تلاش برای جذب او ناامید نشده اند.

آنها حالا درنظر دارند تا با پیشنهاد هنگفتی برای جذب او دست به کار شوند و کاپیتان سابق آرسنال را برای انتقال به اولدترافوردوسوسه نمایند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه تلگراف، سران یونایتد پیشنهادی ۴۸ میلیون یورویی را برای به خدمت گرفتن سسک فابرگاس آماده کرده اند. این رقم، به مراتب بیشتر از رقمی است که بارسایی ها برای خریداری سسک به آرسنال پرداخت کرده بودند. آنها بدین ترتیب قصد دارند تا سران بارسلونا را نیز وسوسه کنند تا با فروش سسک، بتوانند از نظر مالی سود کرده و به نحوی فروش ارزان ستاره هایی مثل ویا یا زلاتان که با فروش آنها به تیمهای دیگر، باشگاه کاتالان متحمل ضرر شد را جبران کنند.

شیاطین سرخ برای خط میانی شان به یک بازیکن خلاق نیاز دارند و سران این باشگاه معتقدند که سسک فابرگاس گزینه خوبی برای این هدف است.

پیش از این یونایتدی ها دو پیشنهاد ۳۵ میلیون یورویی و ۴۰ میلیون یورویی برای به خدمت گرفتن سسک را به نوکمپ ارسال کرده بودند که هر دو پیشنهادبا پاسخ منفی سران بارسلونا روبرو شده بود