ملت ایران: مصدومیت وحشتناک کیانوش رحمتی در لیگ یازدهم باعثشد تا او ۷ هفته پایانی این لیگ و نیمی از فصل بعدش را هم از دستبدهد. او در هفته هفدهم لیگ دوازدهم ۹۰ دقیقه برای استقلال بازی کرد اما دیگر مورد اعتماد امیر قلعه نویی قرار نگرفت و تا پایان فصل، تنها ۵ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد. همین موضوع باعثشد او در ابتدای لیگ سیزدهم از جمع آبی پوشان جدا شده و به سایپا بپیوندد.

*شروع خوبی در لیگ نداشتید. شرایط سایپا را در این فصل چه طور می بینی؟

خدا را شکر با بردی که مقابل پرسپولیس به دست آوردیم توانستیم جایگاه مان را در جدول بهتر کنیم و به لحاظ روحی در شرایط بهتری قرار بگیریم. ما تیم جوان و یکدستی داریم که گاهی بی تجربگی، کار دست مان می دهد.

*وضعیت خودت چطور است؟ در این ۴ بازی در مجموع، تنها ۲۳ دقیقه بازی کردی.

شرایط خودم هم روز به روز بهتر می شود. به آن آمادگی که مورد نظرم بوده رسیدم. من یک ماه و نیم با تیم سایپا تمرین نداشتم و یک هفته مانده به شروع بازی ها به تیم اضافه شدم.

*هنوز مصدومیت شدیدی که داشتی، کامل رفع نشده؟

مصدومیتم که ۷،۸ ماه است به طور کامل از بین رفته. الان از لحاظ بدنی کاملا آماده بازی هستم.

*پس یعنی فیرات اعتقادی به بازی تو ندارد؟

من صحبتی با ایشان نداشتم. کار خودم را انجام می دهم و می خواهم به تیم سایپا کمک کنم. احتیاج به یک بازی دارم تا توانایی هایم را بروز بدهم.

*کار کردن با فیرات چطور است؟

فیرات مربی بزرگی است و کار کردن با ایشان خوب است. همه ما تلاش می کنیم که سایپا موفق شود.

*سایپا همیشه تیمی بوده که نه مدعی بوده و نه دغدغه سقوط داشته. امسال هدف تیم تان چیست؟

بله، سایپا در این چند سال همیشه بین رتبه های هشتم تا یازدهم قرار گرفته اما تلاش ما این است که بتوانیم در پایان فصل جزو ۶ تیم اول باشیم.

*تو ۴ فصل در استقلال حضور داشتی. دوست داشتی در این تیم بمانی؟

از آن زمان خیلی گذشته و زیاد هم در موردش صحبت شده. من دوست دارم استقلال همیشه قهرمان باشد و هوادارانش را همیشه شاد ببینم.

*فکر نمی کنی بعد آن مصدومیت طولانی باید به تو اعتماد بیشتری می شد؟

من همه این صحبت ها را قبلا انجام داده ام. گذشته ها دیگر گذشته است. دوست دارم امسال هم آنها قهرمان بشوند و باز هم هواداران این تیم شاد شوند.