ملت ایران: در حالیکه میرشاد ماجدی دلیل غیبت گوران لاوره در تمرینات دیروز استقلال را مصدومیت عنوان کرد اما دکتر نوروزی، معاون پزشکی باشگاه استقلال می گوید که گوران مصدوم نیست و از او خبری ندارد!

از سوی دیگر هافبک صربستانی علاقه ای به مصاحبه ندارد و فعلا می خواهد سکوت کند. مدیر برنامه او اما می گوید که گوران در حال تمرینات فشرده بدنسازی در باشگاه انقلاب است!

مبلغ قرارداد گوران با باشگاه استقلال ۲۰۰ هزار دلار و از نظر قیمت او جزو بازیکنان ارزان این فصل استقلال محسوب می شود. این در حالیست که ساموئل، دیگر بازیکن خارجی استقلال که با مبلغ ۵۰۰ هزار دلار قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با استقلال تمدید کرد، بعد از اعتراض به مسائل مالی، توانست ۵۰ هزار دلار از باشگاه در هفته گذشته دریافت کند.

گفته می شود که هافبک خارجی و تازه وارد استقلال هنوز هیچ مبلغی را دریافت نکرده و وضعیت اسکان و رفت و آمد این بازیکن هم کاملا نامشخص است.

این هافبک صربستانی که سابقه بازی در باشگاههای پارتیزان بلگراد، اندرلشت بلژیک، بارنزلی انگلیس و گرونیگن هلند را دارد، قرار است در پست مجتبی جباری برای استقلال به میدان برود. اگر چه قیمت این بازیکن تقریبا یک سوم مبلغ قرارداد جباری است اما مشاهده می شود که مسئولان استقلال در تعهدات مالی خود در شرایط ارزان تر هم فعلا ناکام هستند.

علاوه بر لاوره، آندرانیک تیموریان هم به دلیل مسائل مالی همراه استقلال به رشت نرفته است