ملت ایران: آندو تیموریان همچنان از ناحیه کشاله مشکل دارد و بازی با داماش را از دست داده است. البته آبی پوشان امیدوارند آندو به دیدار با بویرام برسد. در خبرها بوده است که تیموریان به دلیل اینکه فتح الله زاده نتوانسته وعده ی مالی خود را محقق سازد با تیم به رشت نرفته است اما خود تیموریان این مسئله را تکذیب می کند. مصاحبه ی آندو را به نقل از ایران ورزشی در زیر می توانید بخوانید:

سلام آقای تیموریان، چه خبر؟!
خبرخاصی نیست. تمرینات تاکتیکی را که فعلا تعطیل کردم و فیزیوتراپی می‌کنم.
به خاطر مشکلات مالی به رشت نمی روید؟
بعضی‌ها هستند که فکر می‌کنند حتی این مصدومیت من هم دروغ است. فکر می‌کنند به خاطر پول ناز می‌کنم و سرتمرین نمی‌روم درحالی که این تصورات همگی غلط است. من بازیکنی نیستم که به خاطر پول قهر کنم. می‌روم تمرین می‌کنم اما دنبال پولم هم خواهم بود چون حقم است.
مدیرعامل باشگاه‌تان هم انگار خیلی نگران پرداخت پول تو است.
با فتح‌ا…زاده حرف زدم و او قول داده تا هفته آینده مشکل برطرف بشود.
فکر می‌کنی حل بشود؟
امیدوارم این اتفاق بیفتد چون من هم روی حقوقم حساب می‌کنم اما دوست ندارم الان فکرم را مشغول این حرف‌ها بکنم، مصدومیتم واجب‌تر است که باید به آن برسم.
از تو و نکونام انتظار‌های بیشتری می‌رود. به خصوص در بازی با صبای قم که نتوانستید انتظار‌ها را برآورده کنید.
کیفیت آن بازی کمی پایین بود اما آنقدر هم فاجعه نبودیم که این همه انتقاد می‌شود. فوتبال است دیگر. به نظر من بازی کاملا برابر بود. موقعیت‌های آن چنانی هم از حریف ندیدیم. دیدید که پنالتی اعلام شده به نفع صبا کاملا اشتباه بود پس آنقدر هم از ما سرتر نبودند. البته موقعیت‌هایی داشتند که روی آمادگی مهدی موقعیت‌های شان از دست رفت.
در بازی با صبای قم یک لحظه روی زمین افتادی و دستی که بسته بودی زیر بدنت قرارگرفت. ظاهرا دوباره از آن ناحیه مصدوم شدی؟
بله، یک لحظه سرخوردم و دستم رفت زیر بدنم. درد شدیدی داشتم آن لحظه اما کمی تمرکز کردم که ببینم چه اتفاقی افتاده. خوشبختانه مشکلی نبود اما من هرچه می‌کشم از این شکستگی لعنتی است.
چرا؟
الان هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیدم. جواد هم همینطوری است چون برای تیم ملی بازی کرده. آن مصدومیت باعثشد من خوب تمرین نکنم. خستگی هم بود که باعثمی‌شد درست نتوانم روی تمرینات تمرکز کنم. ۳ ماه گذشته خیلی فشار تحمل کردیم. واقعا دشوار است.
داستان هم اتاقی شدن تو با صادقی چیست؟
من با صادقی مشکلی ندارم. گاهی وقت‌ها در فوتبال از این کری‌ها پیش می‌آید. ما را هم اتاقی کرده‌اند که امیرحسین من را خوب بشناسد(… و بعد می‌خندد)
الان امیر حسین این حرف را بشنود از تو ناراحت می‌شود!
نه، نگران نباشید. آنقدر هم‌اتاقی بودیم که خیلی با هم رفیق شدیم. من هم با امیر حسین شوخی می‌کنم چون می‌دانم جنبه‌اش بالا است. امیر حسین بچه خوبی است و از اینکه با او هم اتاقی شدم خوشحالم.
بازی با داماش را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟! استقلال فصل قبل دو بار به داماش باخت.
بازی دشواری است. داماش زخم خورده است. آنها در شهر خودشان مقابل تیم‌های بزرگ خوب بازی می‌کنند. بهترین فرصت برای داماش است تا از بحران خارج بشود. به اعتقاد من این بازی از بازی قبل با صبای قم دشوار‌تر است.