ملت ایران: افشین ناظمی، مربی جوان داماش در نشست مطبوعاتی پیش از بازی استقلال وعده برد داد. این اعتماد به نفس حاصل دو پیروزی در لیگ پارسال است … خلاصه حرفهای ناظمی را بخوانید:

فقط ۳ امنیاز را میخواهیم!
شما مطمئن باشید که فردا ما برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم و این مسئله را در همان ابتدای بازی می‌توانید حس کنید. ما در بازی فردا از هواداران‌مان که همیشه بهترین‌ حامی و یار دوازدهم ما بودند، انتظار داریم که تیم داماش را حمایت کنند.

ما در بازی فردا محمد آبشک را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار نداریم. البته بازیکنان محروم یا سه اخطاره هم نداریم.

فقط آبشک را نداریم

استقلال یکی از تیم‌های بزرگ کشور ما محسوب می‌شود. این تیم مربی بزرگ و کاربلدی دارد ولی همیشه داماش و تیم‌های گیلانی جلوی استقلال و پرسپولیس خوب بازی کرده‌اند.

استقلال مانند یک تیم ملی است!
استقلال با بازیکنانی که در اختیار دارد، مانند یک تیم ملی می‌ماند. البته ما در هفته گذشته روی نقاط ضعف و قوت آن‌ها کار کردیم.

تمامی گل‌هایی که در بازی با فولاد دریافت کردیم و همچنین دو گلی که در بازی‌های قبل خوردیم همگی از روی اشتباه فردی بوده است و این نقطه ضعف من است که باید این مشکل را در تیمم حل کنم. ما در فاز دفاعی و دفاع تیمی خیلی بیشتر باید کار کنیم.

ما یک کادر فنی ۶ نفره و خوبی داریم که در تیم با همدیگر کار می‌کنیم. باید گذشته را فراموش کنیم و با این تیم فعلی داماش و این بازیکنانی که با ما قرارداد دارند کار کنیم تا بتوانیم در ادامه لیگ نتایج خوبی را رقم بزنیم..