ملت ایران:قاسم حدادی فر هافبک می پوش ذوب آهن عقیده دارد تیمش شایستگی بیشتری برای کسب امتیاز در ۴ مسابقه گذشته داشته است.

حدادی فر قبل از بازی با سایپای شگفتی ساز می گوید: این یک دیدار بسیار مهم است مخصوصاً برای تیم ما چون نیاز مبرمی به ۳ امتیاز این بازی داریم، تیم سایپا نیز تیم بسیار خوبی است ضمن اینکه با پیروزی خوبی که هفته گذشته برابر پرسپولیس به دست آوردند روحیه بسیار خوبی دارند. قطعاً بازی سختی را در پیش داریم اما ما تلاش خودمان را می‌کنیم تا بتوانیم هر ۳ امتیاز این دیدار را کسب کنیم و به وضعیت خود در جدول سر و سامان ببخشیم.

ذوب آهن فصل گذشته نیز درست در چنین هفته‌هایی برابر سایپا در فولادشهر قرار گرفت و در حالی که در اوج بحران بود توانست با پیروزی در آن دیدار اولین ۳ امتیاز فصل را کسب کند، حدادی فر در خصوص این موضوع تصریح کرد: البته آن بازی خیلی برای ما سخت بود و سایپا مخصوصاً در نیمه دوم آن بازی ما را خیلی اذیت کرد، امیدوارم امسال هم مانند سال گذشته بتوانیم بازی خوبی را انجام دهیم و ۳ امتیاز بازی را بدست آوریم.

هافبک ذوب آهن در خصوص نتیجه نگرفتن ذوب آهن در ۴ هفته اخیر لیگ برتر بیان داشت: می‌توانم بگویم در ۳ بازی از این ۴ بازی ما مستحق گرفتن ۳ امتیاز بودیم و می‌توانستیم برنده باشیم ولی با وجود اینکه خیلی خوب کار کرده بویم بازی را از دست دادیم البته ما روز به روز بهتر می‌شویم.

حدادی فر با توجه به اینکه در خرداد ماه گذشته در اردوی تیم ملی بود و سپس با ذوب آهن در دو دیدار پلی آف لیگ برتر شرکت کرد عملاً هیچ استراحتی در میان دو فصل نداشت، از حدادی فر در خصوص میزان آمادگی‌اش و همچین خستگی احتمالی‌اش پرسیدیم که گفت: شرایط برای من کمی سخت بود اما اکنون با تمرینات اختصاصی که انجام دادم شرایطم بهتر شده است و تمام تلاشم را برای نتیجه گرفتن تیم می‌کنم